V. Čižauskas Latvijoje reguliarųjį sezoną baigė įsimintinai

V.Čižauskas pelnė 9 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 11, 2015, 11:49 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 1:13 AM

Šeštadienį ketveriomis rungtynėmis baigėsi Latvijos krepšinio lygos reguliarusis sezonas, po kurio paaiškėjo, kad pirmąsias dvi vietas užėmusios Ventspilio „BK Ventspils“ (15 pergalių ir 3 pralaimėjimai) bei Rygos VEF (8/2) komandos tiesiai pateko į pusfinalį, o trečią-šeštą pozicijas užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo ketvirtfinalio.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių trečią vietą reguliariajame sezone užėmęs Liepojos „Triobet“ (23/8) klubas su Andriumi Mažučiu bei Edgaru Želioniu išmėgins jėgas su šeštojoje pozicijoje likusia Rygos „Barons/LDz“ (15/16) ekipa, o ketvirtą vietą užėmę Jūrmalos „Fenikss“ (18/13) krepšininkai žais su penktąja pozicija turėjusia tenkintis Dovydo Rediko „BK Jėkabpils“ (17/14) komanda.

Paskutiniuosiuose susitikimuose „Triobet“ klubas svečiuose nelauktai 88:92 (17:19, 20:28, 27:22, 24:23) nusileido devintą vietą užėmusiam „BK Saldus“ (8/23) penketukui.

E.Želionis šįsyk nebuvo registruotas susitikimui, o A.Mažutis per 21 minutę (20:49) pelnė 4 (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 2/2) taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir kartą prasižengė.

„BK Jėkabpils“ komanda, kurioje nebuvo registruotas Dovydas Redikas namuose po pratęsimo 82:79 (18:22, 20:16, 18:17, 12:13, 14:11) palaužė aštuntojoje pozicijoje likusios Deniso Krestinino atstovaujamos „BK Jelgava“ (13/18) ekipos pasipriešinimą.

32 su puse (32:22) minutės žaidęs krepšininkas iš Lietuvos į šeimininkų krepšį įmetė 10 (dvitaškiai 4/8, baudos 2/3) taškų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Septintą vietą reguliariajame sezone užėmusi ir taip pat už atkrintamųjų varžybų borto likusi „BK Valmiera“ (14/17) komanda su Vyteniu Čižausku paskutiniajame ture namuose 86:62 (20:19, 20:16, 25:15, 21:12) nugalėjo „Barons/LDz“ krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę 9 (tritaškiai 0/4, dvitaškiai 3/6, baudos 3/4) taškai, 5 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 3 pražangos per 25 su puse minutės (25:32).