LMKL mažajame finale – „Fortūnos“ pergalė 31 taško skirtumu

Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės pateikė rimtą argumentą, kad Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažajame finale dar gali visko būti. Ramunės Kumpienės auklėtinės Kaune rungtynėse su vietos „Aistes-LUS-Paradis“ ekipa šventė pergalę net 31 taško skirtumu – 76:45 (13:8, 22:2, 15:21, 26:14) ir sušvelnino mažojo finalo serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1:2.

Rungtynių akimirka.<br>P.Mantauto nuotr.

2015-04-13 21:29, atnaujinta 2018-01-06 21:58

Kaune fortūnietės demonstravo geležinę gynybą – įpusėjus pirmajam ketvirčiui buvo priekyje – 10:2. Dar įspūdingesnis buvo antrasis kėlinys, per kurį klaipėdietės į savo krepšį praleido vos 2 taškus ir susikrovė solidžią persvarą – 35:10.

Ir po ilgosios pertraukos pajūrio atstovės nemažino tempo, puikiai dirbo gynyboje bei antroje rungtynių pusėje skirtumas perkopė ir 30 taškų ribą – 76:45.

„Pergalę lėmė puiki gynyba. Merginos po dviejų iš eilės pralaimėtų mažojo finalo rungtynių visa tai labai išgyveno savyje ir padarė išvadas. Šįkart merginos sugebėjo susikaupti ir sužaisti taip, kaip gali ir moka. Negalime per daug džiaugtis, kadangi tik sušvelninome serijos rezultatą. Būtina ketvirtadienį laimėti namuose ir išlyginti serijos rezultatą. Kol kas labai toli į priekį nežiūrime, dabar svarbu kuo geriau pasiruošti ketvirtadienio rungtynėms. Stengsimės nenuvilti savų sirgalių“, – sakė „Fortūnos“ vyr. trenerė Ramunė Kumpienė.

„Fortūnos“ komandą į pergalę vedė Marina Solopova, surinkusi 31 tašką (10 atk. kam., 7 rez. perd., 40 naud. bal.), Monika Grigalauskytė pridėjo 16 taškų (16 atk. kam.), Kristė Druskytė (7 atk. kam.) – 13, Justina Matuzonytė ir Roberta Mizgerytė – po 4 tšk.

Iš Kauno komandos išsiskyrė Neringa Skadaitė, pelniusi 14 taškų, Laura Svarytė pridėjo 10 (9 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė – 8, Monika Petrauskaitė – 6 tšk. (7 atk. kam.).

„Fortūna“ akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 56:30.