NBA čempionus nurašyti per anksti – „Spurs“ išlygino rezultatą

„San Antonio Spurs“ krepšininkai atsitiesė po nesėkmingos NBA atkrintamųjų varžybų pradžios. Titulą ginantys NBA čempionai antrosiose rungtynėse po pratęsimo 111:107 įveikė „Los Angeles Clippers“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Apr 23, 2015, 9:31 AM, atnaujinta Jan 6, 2018, 3:37 AM

„Spurs“ sugebėjo išvykoje išplėšti pergalę, nors per lemiamas akimirkas aikštėje jau nebuvo Tony Parkerio (patyrė traumą 43-iąją minutę) ir Manu Ginobili (surinko 6 pražangas 45-ąją minutę), o Timas Duncanas nuo 45-osios minutės žaidė, turėdamas penkias pražangas.

„Los Angeles Clippers“ – „San Antonio Spurs“ 107: 111 (24:28, 23:24, 27:25, 20:17, 13:17). Serija 1:1.

Timas Duncanas įmetė 28 taškus, Kawhi Leonardas pridėjo 23 ir titulą ginantys NBA čempionai Los Andžele po pratęsimo 111:107 palaužė „Clippers“, išlygindami serijos rezultatą – 1:1.

Svečiai trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose pirmavo 10 taškų skirtumu. Bet jie  buvo priversti žaisti pratęsimą, kai „Clippers“ mačui baigiantis sugebėjo ne tik pasivyti, bet ir įsiveržti į priekį, tačiau likus 8 sek. iki normalaus rungtynių laiko pabaigos atsarginis „Spurs“ įžaidėjas Patty Millsas taikliais baudų metimais išlygino rezultatą.

T.Duncanas pratęsime įmetė iš eilės 4 taškus ir nutiesė kelią į pergalę, nors lemiamas minutes žaidė turėdamas jau penkias pražangas. „Spurs“ veterano dvitaškis išlygino rezultatą (101:101), po to dvitaškį po greitos atakos pridėjo P.Millsas ir dar vieną metimą pataikė K.Leonardas, ir svečiai pabėgo 107:101, likus 56 sek. iki pabaigos.

T.Duncanas pasiekė jau 159-ąjį dvigubą dviženklį atkrintamosiose varžybose.

Nuo suolo pakilęs P.Millsas iš viso surinko 18 taškų ir ilgai vadovavo „Spurs“ žaidimui, nes Tony Parkeris patyrė traumą ir buvo priverstas 43-iąją minutę palikti aikštę.

Borisas Diaw svečiams pelnė 12 taškų.

Blake'as Griffinas pirmąsyk per karjerą atkrintamosiose varžybose surinko trigubą dviženklį (29 taškus, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų), bet galingas aukštaūgio žaidimas neišgelbėjo „Clippers“. Jis, beje, dar padarė ir lemtingą klaidą, po kurios komandoms teko žaisti pratęsimą.

DeAndre Jordanas šeimininkams pridėjo 20 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

Chrisas Paulas pataikė du baudos metimus, po kurių „Clippers“ pirmavo 94:92, likus 50 sek. iki normalaus rungtynių laiko pabaigos. Bet B.Griffinas prarado kamuolį, suteikdamas P.Millsui galimybę po greitos atakos baudos metimais išlyginti rezultatą.

Penktadienio naktį komandos jau susitiks San Antonijuje.

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Atlanta Hawks“ (1) – „Brooklyn Nets“ (8) 96:91 (29:24, 21:23, 25:20, 21:24). Serija 2-0.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Memphis Grizzlies“ (5) – „Portland Trail Blazers“ (4) 97:82 (19:21, 31:18, 23:21, 24:22). 2-0.