Čempionai įsibėgėjo: „Spurs“ antrą kartą įveikė „Clippers“ klubą

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2015-04-25 08:58, atnaujinta 2018-01-05 22:53

San Antonio Spurs“ klubas atkrintamųjų varžybų serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1. „Spurs“ savo aikštėje 100:73 (25:16, 21:22, 24:11, 30:24) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ ekipą.

Šioje serijoje čempionės titulą ginanti „Spurs“ buvo priversta vytis varžovus. Pirmąsias rungtynes Los Andžele ji pralaimėjo, antrosiose pergalę iškovojo po pratęsimo. Regis, čempionai įsibėgėjo – trečiosiose pasiekta įtikinama pergalė.

„Clippers“ pelnė mažiausiai taškų atkrintamosiose varžybose komandos istorijoje, o 11 taškų, kuriuos sumetė trečiajame kėlinyje – mažiausiai šį sezoną.

Nugalėtojams 32 taškus surinko Kawki Leonardas, Borisas Diawas pridėjo 15 taškų, Danny Greenas – 11.

Šiose rungtynėse blankūs buvo lyderiai. Timas Duncanas per pusvalandį surinko 4 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Tony Parkeris per 25 minutes pelnė 6 taškus, o Manu Ginobili per 17 minučių pelnė vienintelį dvitaškį, atkovojo 6 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Svečiams Blake'as Griffinas pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 11 taškų pridėjo Austinas Riversas. DeAndre Jordanas pelnė 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Ketvirtosios rungtynės sekmadienį vyks San Antonijuje.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?