Niekas nesustabdė J. Hardeno, „Rockets“ laimėjo trečiąjį mačą

J.Hardenas pelnė 42 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 25, 2015, 8:30 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 10:53 PM

„Houston Rockets“ komanda atkrintamosiose varžybose toliau neklumpa. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa išvykoje 130:128 (42:36, 23:36, 36:27, 29:29) nugalėjo „Dallas Mavericks“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Nugalėtojams Jamesas Hardenas per 36 minutes pelnė 42 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. Tai jo rezultatyvumo rekordas atkrintamosiose varžybose.

Joshas Smithas pelnė 18 taškų, 15 pridėjo Corey Breweris. Dwightas Howardas pelnė 13 taškų ir atkovojo net 26 kamuolius – daugausia karjeroje per vienerias rungtynes.

„Jis buvo kaip žvėris“, – komandos draugą gyrė J.Hardenas.

„Tai nebuvo mano naktis taškų prasme. Ir viskas gerai. Tačiau vienas dalykas, kurį galiu visada kontroliuoti yra baudos aikštelė. Čia stengiuosi susirinkti visus kamuolius“, – sakė D.Howardas.

Šeimininkams Dirkas Nowitzki (8 atk. kam.) ir Monta Ellis (9 rez. perd.) pelnė po 34 taškus. 15 taškų pridėjo Al-Farouqas Aminu.

Aukšto rezultatyvumo rungtynėse „Mavericks“ žaidė be įžaidėjo Rajono Rondo. Proga pasinaudojęs M.Ellis surinko 34 taškus ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose varžybose.

Vis dėlto, svarbiausias jo dvitaškis, galėjęs išplėšti lygiąsias prieš ketvirtojo kėlinio pabaigos sireną, buvo netaiklus.

24 metų 213 cm ūgio D.Motiejūnas „Rockets“ ekipai padėti negali dėl nugaros traumos.

Ketvirtosios rungtynės vyks sekmadienį Dalase.