Regionų lygos finale pirmauja „Telšiai“

Tauragėje šeštadienį sužaistos Regionų krepšinio lygos (RKL) A grupės finalo trečiosios rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių „Telšiai“ antrąkart laimėjo išvykoje ir atsidūrė per žingsnį nuo čempionų taurės.

„Telšių“ lyderis T.Domarkas pelnė 31 tašką.<br>RKL nuotr.

Apr 26, 2015, 11:43 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 9:04 PM

Šįkart rungtynės tikrą finalo mūšį priminė tik pirmas 15 minučių. Triukšmingų sirgalių palaikomi Tauragės krepšinio klubo krepšininkai per pirmą kėlinį spėjo susikrauti 9 taškų persvarą (24:15). Šis didžiausias šeimininkų pranašumas laikėsi neilgai. Jau po pirmos pertraukėlės krepšininkai iš Žemaitijos sostinės per 5 minutes panaikino savo deficitą ir ėmė kontroliuoti situaciją, o prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo 39:32.

Antroji rungtynių dalis ir toliau priklausė fantastiškai žaidusiems telšiškiams. Netrukus jų persvara perkopė 20 taškų ribą, kurią išsaugojo iki pat pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:60 (15:22, 24:10, 28:14, 18:14).

Įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė „Telšių“ žaidėjas Tomas Domarkas, kuris pelnė 31 tašką ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Ovidijus Kaminskis įmetė 21 tašką.

Tauragės gretose vienintelis Antanas Montrimavičius perkopė dviženklę taškų ribą. Jo sąskaitoje – 16. Liudas Radavičius surinko 9 taškus.

Ketvirtosios finalo serijos rungtynės vyks sekmadienį Telšiuose.

Pirmą finalo mačą Tauragėje taip pat laimėjo „Telšiai“ 80:70, antrose tauragiškiai atsirevanšavo Telšiuose 80:69.

Prieš trečias finalinio etapo rungtynes Tauragės krepšinio arenoje buvo surengtas krepšininkų „Snaiperio“ ir „Įgūdžių“ konkursai.

Taikliausiu snaiperiu pripažintas Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-2“ komandos žaidėjas Tomas Mušenkovas. Konkurso finale jis įmetė 23 taškus. Antroje vietoje liko Tauragės krepšinio klubo atstovas Vilius Gedminas (15 tšk.).

„Įgūdžių“ konkurse triumfavo Kauno raj. „ASU-Tornado“ ekipos žaidėjas Vilius Pocius. Finale jis finišavo per 35 sekundes ir įveikė „Telšių“ krepšininką Mantą Vavilovą (47 sek.).

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?