J. Valančiūno ir „Raptors“ nuotykis NBA atkrintamosiose baigtas

J.Valančiūnas pelnė 16 taškų.<br>AP nuotr.

2015-04-27 07:17, atnaujinta 2018-01-05 19:54

Jonui Valančiūnui iki dvigubo dviženklio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio ir jis buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje, bet lietuvis skaičiais nesidžiaugė. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį baigėsi „Toronto Raptors“ kelionė NBA atkrintamosiose varžybose.

„Raptors“ ekipa išvykoje 94:125 (22:36, 28:30, 20:36, 24:23) pralaimėjo „Washington Wizards“ krepšininkams ir taip liko nepasipriešinusi varžovams. Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją „Raptors“ pralaimėjo 0:4, nors reguliariajame sezone triskart nugalėjo „Wizards“ klubą.

J.Valančiūnas žaidė 27 minutes ir pelnė 16 taškų (dvitaškiai: 7/10, baudų metimai: 2/2), atkovojo 9 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo ir vieną kartą prasižengė.

„Wizards“ krepšininkai Toronte pirmąjį mačą laimėjo po pratęsimo (93:86), o antrosiose rungtynėse šventė pergalę 117:106. Kai serija persikėlė į Vašingtoną, šeimininkai namuose pirmąją dvikovą laimėjo 106:99.

„Wizards“ komanda paskutinį kartą varžovą „sausai“ iš atkrintamųjų etapų eliminavo dar 1982 metais.

„Raptors“ komandoje K.Lowry atkovojo 8 kamuolius ir pelnė 21 tašką. Po 14 taškų pridėjo D.DeRozanas ir L.Williamsas.

20 tūkstančių sirgalių akivaizdoje B.Bealas pelnė 23 taškus, o M.Gortatas (11 atk. Kam.) 21.

„Wizards“ Rytų konferencijos pusfinalyje žais su „Atlanta Hawks“ ir „Brooklyn Nets“ poros nugalėtoju. „Hawks“ serijoje pirmauja 2:1.