NBA čempionė „Spurs“ – per žingsnį nuo Vakarų pusfinalio

Dėl traumos sezoną baigęs Donatas Motiejūnas ir „Houston Rockets“ akylai stebi NBA čempionų „San Antonio Spurs“ krepšininkų ir „Los Angeles Clippers“ dvikovą. Būtent su šios poros nugalėtoju žais „Rockets“ klubas, kuris vis dar nežino varžovų.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Apr 29, 2015, 8:51 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 1:20 PM

Ankstų trečiadienio rytą „Spurs“ išvykoje po dramatiškos kovos 111:107 (22:27, 31:27, 29:28, 29:25) nugalėjo „Clippers“ komandą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržė 3:2.

Iki mačo pabaigos likus žaisti tris minutes po B.Diaw metimo „Spurs“ pirmavo 105:98, bet „Clippers“ judėjo į priekį. B.Griffinas pelnė du taškus, o tada Ch.Paulas pelnė du taškus su pražanga. Spurtą puikiu dėjimu pratęsė D.Jordanas, kuriam kamuolį ore pakabino B.Griffinas. „Clippers“ jau atsiliko vos 105:107.

Likus žaisti 48 sekundes T.Parkeris metė baudos metimus, bet pataikė tik kartą – 108:105.

Tada M.Barnesas pataikė du baudų metimus ir skirtumas tapo minimalus – 107:108. Bet tada „Spurs“ pelnė tris taškus be atsako ir šventė pergalę.

„Spurs“ komandą į priekį vedė T.Duncanas. Aukštaūgis pelnė 21 tašką ir atkovojo 11 kamuolių. K.Leonardas pelnė 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. 14 taškų pelnė M.Ginobilis.

„Clippers“ ekipoje 14 kamuolių atkovojo, 7 rezultatyvius perdavimus atliko ir 30 taškų pelnė B.Griffinas. 21 tašką pridėjo D.Jordanas, kuris atkovojo 14 kamuolių. Ch.Paulo sąskaitoje – 19 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.