Dvi Lietuvos irkluotojų įgulos plauks Europos čempionato finale

Į finalą pateko trys greičiausi pusfinalio dalyviai.

Į finalą pateko R.Nekriošius ir A.Olijnikas bei H.Žustautas.<br>V.Ščiavinsko asociatyvi nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

May 1, 2015, 7:13 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 6:06 AM

Mūsų šalies irkluotojai nuotolį įveikė per 3 min. 16,048 sek. ir 0,120 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusią brazilų įgulą bei 1,440 sek. – Serbijos atstovus.

Pusfinalyje kovojo devynios įgulos, o į finalą pateko trys greičiausi duetai.

Mindaugas Maldonis vienviečių baidarių antrajame pusfinalio plaukime liko paskutinis, devintas (3.39,724), ir baigė pasirodymą pirmenybėse.

Kanojininkas Henrikas Žustautas laimėjo pusfinalio plaukimą 500 m distancijoje ir pelnė kelialapį į finalą. Lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 49,620 sek.