„Cavaliers“ trileris pažymėtas nesuvokiamu A. Horfordo elgesiu

Pratęsimas, trileris ir protu nesuvokiamas elgesys – NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finale buvo visko. „Cleveland Cavaliers“ krepšininkams superfinalas jau ranka pasiekiamas. „Cavaliers“ namuose po pratęsimo 114:111 (21:24, 27:25, 33:27, 23:28, 10:7) palaužė „Atlanta Hawks“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

Po rungtynių pabaigą skelbiančios sirenos išsekęs L.Jamesas krito ant parketo.<br>AP nuotr.
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
L.Jamesas prametė dešimt pirmųjų savo metimų, bet vėliau buvo nesustabdomas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

May 25, 2015, 8:37 AM, atnaujinta Nov 26, 2017, 7:43 PM

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė LeBronas Jamesas, surinkęs 37 taškus, sugriebęs 18 atšokusių kamuolių ir atlikęs 13 rezultatyvių perdavimų.

Įdomu, kad LeBronas prametė dešimt pirmųjų savo metimų ir pirmą kartą pasižymėjo pataikydamas baudos metimą 9-ąją susitikimo minutę. Tačiau pratęsimo pabaigoje būtent puolėjas nukalė „Cavaliers“ pergalę.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 36,4 sek. L.Jamesas tritaškiu išvedė „Cavaliers“ į priekį 112:111, o likus 12,8 sek. aštriu prasiveržimu padidino skirtumą 114:111.

„Jis tiesiog neleido mums pralaimėti“, – sakė Klivlando komandos treneris Davidas Blattas.

„Hawks“ turėjo dvi galimybes išlyginti rezultatą, bet du Shelvino Macko tritaškiai skriejo pro šalį.

Po paskutiniųjų sekundžių L.Jamesas krito ant žemės ir sunkiai kilo nuo parketo. Kojos skausmus kentusiam amerikiečiui pergalė pareikalavo labai daug jėgų.

„Dirbau neįtikėtinai sunkiai. Aš, kaip komandos lyderis, nepaisant sveikatos bėdų privalau regzti progas“, – atsiduso „Cavaliers“ žvaigždė.

Jam geriausiai talkino po 17 taškų įmetę Matthew Dellavedova ir J.R.Smithas (10 atk. kam.), Imanas Shumpertas pridėjo 15 taškų.

„Cavaliers“ žaidė be traumuoto įžaidėjo Kyrie Irvingo.

„Hawks“ vertėsi be snaiperio Kyle‘o Korverio, o nuo antrojo kėlinio pabaigos – ir be lyderio Alo Horfordo.

Po grumtynių baudos aikštelėje aukštaūgis po prarasto kamuolio tyčia atstatęs alkūnę krito ant australo Matthew Dellavedovos. Vaizdo įrašą peržiūrėję teisėjai išvarė „Hawks“ vidurio puolėją iš aikštės.

Iki pertraukos A.Horfordas buvo pelnęs 14 taškų.

Jeffas Teague „Hawks“ komandai pelnė 30, Paulas Millsapas (9 atk. kam.) – 22, Kentas Bazemore‘as – 14 taškų.

L.Jamesas pretenduoja patekti jau į penktąjį NBA finalą iš eilės.

Ketvirtosios serijos rungtynės gegužės 26-ąją vyks Klivlande.