EUROLYGA

Studentų rinktinė Universiadą pradėjo pralaimėjimu prancūzams

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė nesėkmingai startavo pasaulio studentų Universiadoje.

D. Adomaičio treniruojama studentų rinktinė pralaimėjo pirmąjį mačą Universiadoje.<br>M.Kulbio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-07-04 15:27, atnaujinta 2017-10-28 00:13

Pirmosiose rungtynėse Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po pratęsimo 89:96 (21:19, 21:17, 19:26, 20:19, 8:15) nusileido Prancūzijos ekipai.

Lukas Lekavičius ketvirtojo kėlinio pabaigoje tolimu metimu išplėšė pratęsimą, tačiau jo metu lietuvių puolimas strigo ir pergalę iškovojo Prancūzijos komanda.

Rezultatyviausiai Lietuvos ekipoje rungtyniavo Rokas Giedraitis, pelnęs 20 taškų, 14 pridėjo Rolandas Jakštas, 12 – Lukas Lekavičius.

Sekmadienį lietuvių varžovė bus Suomijos rinktinė, kuri 73:72 (20:11, 16:18, 22:17, 15:26) privertė pasiduoti Japonijos studentus.

Universiados vyrų krepšinio turnyro C grupės lydere tapo Australijos ekipa, šeštadienį pirmojo rato mače 93:47 (18:9, 22:12, 27:11, 26:15) sutriuškinusi Taivano komandą.

„Lietuva tiesiogiai“: kuo baigsis V. Blinkevičiūtės žaidimas su rinkėjais?