EUROLYGA

Universiadoje Lietuvos studentų krepšinio rinktinė liko šešta

Pietų Korėjoje į pabaigą

Dainius Adomaitis su studentų rinktine universiadoje užėmė 6 vietą.<br>M.Kulbio nuotr.

Jul 13, 2015, 6:18 PM, atnaujinta Oct 26, 2017, 10:09 AM

Lietuviai paskutinėse rungtynėse pranoko varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių (32-28), bet dažniau klydo (23-18) ir prastai pataikė tolimus metimus (4/15, 27 proc.).

Be to, lietuviai atliko mažiau (10-13) rezultatyvių perdavimų, tačiau blokavo daugiau (6-1) varžovų metimų bei perėmė daugiau (10-8) kamuolių.

Pasak pranešimo, po trijų kėlinių lietuviai atsiliko tik 4 taškais (45:49), tačiau lemiamoje mačo dalyje tiksliau žaidė Prancūzijos atstovai.

11 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Paulius Dambrauskas, 10 – Saulius Kulvietis, 9 – Lukas Lekavičius, 7 – Mindaugas Kupšas, 6 – Rokas Giedraitis.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Kevinas Harley'is, 13 – Lahaou Konate'as, 10 – Vincentas Poirier'as, 9 – Axelis Julienas, 8 – Billy'is Ouattara.

Universiados starte C grupės varžybas lietuviai, vedami trenerio Dainiaus Adomaičio, pradėjo pralaimėjimu būtent prancūzams, tačiau tik po pratęsimo – 89:96 (21:19, 21:17, 19:26, 20:19, 8:15).

Čempione tapo JAV atstovavusi Kanzaso universiteto vaikinų komanda, finale po pratęsimo 84:77 (20:13, 18:20, 16:21, 12:12, 18:11) nugalėjusi Vokietijos studentų komandą.

Bronza tenkinosi 2033 metų universiados Kazanėje šeimininkė Rusijos komanda, mače dėl trečiosios vietos 80:72 (19:14, 12:15, 24:22, 25:21) privertusi pasiduoti Brazilijos studentus.