O. Galdiko debiutas NBA vasaros lygoje: žaidė minutę

O.Galdikas žaidė minutę ir 12 sekundžių.<br>sport.trojmiasto.pl nuotr.

Jul 17, 2015, 8:06 AM, atnaujinta Oct 25, 2017, 6:34 PM

NBA vasaros lygoje naktį iš ketvirtadienį į penktadienį pasirodė du lietuviai, tačiau palikti įspūdžio jiems nepavyko. Las Vegase debiutavo Ovidijus Galdikas, kuriam „New York Knicks“ leido pažaisti šiek tiek daugiau nei minutę.

O.Galdikas iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 12 sekundžių pakeitė Latvijos krepšinio talentą ketvirtąjį NBA naujokų biržos šaukimą Kristapą Porzingį. Per šį laiką jis spėjo prarasti kamuolį.

„Knicks“ komanda 54:76 (15:13, 7:21, 19:25, 13:17) pralaimėjo „Golden State Warriors“ krepšininkams.

Juos į priekį vedė J.McAdoo, pelnęs 16 taškų.

„Knicks“ komandoje Jerianas Grantas pridėjo 14 taškų, o K.Porzingis per 24 minutes pelnė 12 taškų.

Daugiau minučių žaisti gavo Gilvydas Biruta. Su „Denver Nuggets“ komanda jis sužaidė 6 minutes. Krepšininkas pataikė vieną dvitaškį iš dviejų, atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“ 73:82 (15:18, 17:19, 24:24, 17:21) pralaimėjo „Atlanta Hawks“ ekipai.

E.Greenas „Nuggets“ komandoje pelnė 17 taškų, o „Hawks“ į priekį vedė B.Ashley, pelnęs 18 taškų.