Lietuvos aštuoniolikmečiai sėkmingai pradėjo Europos pirmenybes

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė ketvirtadienį pradėjo kovas Europos čempionate. Graikijoje vykstančiose pirmenybėse pirmajame mače mūsiškiai 73:50 (23:17, 16:14, 16:7, 18:12) įveikė Bosnijos ir Hercegovinos bendraamžius.

M.Varnas buvo sunkiai sulaikomas.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo.

Jul 23, 2015, 6:17 PM, atnaujinta Oct 24, 2017, 10:27 AM

Sauliaus Štombergo auklėtiniai prastai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje atsiliko aštuoniais taškais, tačiau greitai pelnė dvylika taškų be atsako ir išsiveržę į priekį bei atgal nebesidairė.

Trečiajame kėlinyje lietuviai susikrovė 17 taškų persvarą ir užtikrintai pradėjo čempionatą.

Lietuvos rinktinei daugiausiai taškų pelnė Martynas Varnas – jo sąskaitoje 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Martynas Echodas surinko 14 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis – 13 taškų.

Lietuva varžosi D grupėje, kur dar žais su graikais ir kroatais. Penktadienį mūsiškiai jėgas išmėgins su šeimininkais graikais.