Draugiškų rungtynių rezultatai: rugpjūčio 12 diena

Trečiadienį žaistų draugiškų krepšinio rungtynių rezultatai.

Lietuvos rinktinė pratęsė pergalių seriją iki keturių.<br>G.Šiupario nuotr.

Aug 13, 2015, 8:44 AM, atnaujinta Oct 20, 2017, 8:04 PM

Lietuva – Austrija 86:71. A.Milaknis 18, J.Valančiūnas 14, R.Giedraitis 12/J.Poltlis 27.

Serbija – Prancūzija 73:63. N.Bjelica 12, M.Raduljica 10, N.Nedovičius 9/N.De Colo 10, E.Fournier 9, T.Parkeris 8.

Nuo antrojo kėlinio visą laiką pirmavusi Serbijos rinktinė „Beogradska“ arenoje atsirevanšavo už pralaimėjimą, kurį patyrė praėjusią savaitę Nansi. Net ir antrosios dvikovos rezultatas buvo panašus – išvykoje serbai pralaimėjo 65:78.

Per paskutinę Serbijos komandos ataką į aikštę simboliškai žengė ir 7 sek. žaidė po traumos atsigaunantis ir visa jėga treniruotis dar negalintis Milošas Teodosičius. Tuo tarpu kitas sveikstantis serbų krepšininkas Zoranas Ercegas nebuvo registruotas.

Bilietai į šias rungtynes, kurios galbūt buvo Europos pirmenybių finalo repeticija, kainavo 200-1500 dinarų (1,7-12,5 euro). Belgrade net brangiausi bilietai buvo pigesni negu pigiausi bilietai į tą patį vakarą Kėdainiuose vykusias Lietuvos ir Austrijos komandų rungtynes (15-40 eurų).

Turkija – Bosnija ir Hercegovina 66:58. B.Dixonas 10, S.Erdenas 9, M.Mahmutoglu ir C.Osmanas po 8/E.Kikanovičius 12, D.Peršičius 10, E.Bavčičius 6.

Iš ilgos stovyklos Italijos Alpėse grįžusi ir išvakarėse per treniruotę Hidayeto Turkoglu vizito sulaukusi Turkijos rinktinė pirmą kartą pasirodė saviems sirgaliams. Stambulo „Abdi Ipekci“ arenoje turkai jau antrajame kėlinyje nutolo dviženkliu skirtumu ir be vargo nugalėjo bosnius.

Turkijos komanda bus kita Lietuvos krepšininkų varžovė. Lietuviai su turkais žais pirmadienį (rugpjūčio 17 d.) Kaune.

Nyderlandai – Iljinojaus universitetas 81:54.

Prieš šias rungtynes sutrumpėjo Nyderlandų rinktinės kandidatų sąrašas. Paaiškėjus, kad nespės laiku gauti pilietybės, su komanda atsisveikino buvęs naudingiausias Islandijos ir Nyderlandų lygų krepšininkas amerikietis Jasonas Dourisseau.