Serbo N.Bjelicos metimas Berlyne pražudė vokiečius

Europos krepšinio čempionato B grupės 2-ojo turo kovos sekmadienį Berlyne prasidėjo dramatiškomis Serbijos ir Vokietijos komandų rungtynėmis, kurių nugalėtoją lėmė Nemanjos Bjelicos metimas likus 0,9 sek. Serbai šventė antrąją pergalę – 68:66 (19:18, 20:20, 11:10, 18:18).

Serbai (balta apranga) sunkiai įveikė vokiečius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Vokiečiai pergalingai pradėjo kovas Berlyne.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Sep 6, 2015, 12:56 PM, atnaujinta Oct 17, 2017, 6:38 AM

Berlyno arenoje žiūrovai pamatė puikią dvikovą, kurioje įtampa laikėsi iki paskutinės atakos, o pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų.

Antrajame kėlinyje vokiečiai buvo įgiję 7 taškų persvarą (36:29), po pertraukos jau serbai pirmavo 6 taškais (56:50), bet viskas sprendėsi per paskutines 3 sekundes.

N.Bjelica gavo kamuolį dešinėje pusėje ir priartėjęs prie krepšio metė taikliai – 68:66.

Serbai jau šoko pergalės šokį, bet teisėjai nustatė, kad liko 0,9 sek.

Po minutės pertraukėlės vokiečių ataką buvo patikėta baigti Heiko Schaffarzikui, bet jo metimas buvo blokuotas.

Serbams N.Bjelica pelnė 12 taškų, Bogdanas Bogdanovičius ir Zoranas Ercegas – po 9.

Vokietijai Tiboras Pleissas ir Dirkas Nowitzkis (10 atk. kam.) surinko po 15 taškų, H.Schaffarzikas ir Dennisas Schroederis – po 11.