„Pieno žvaigždės“ LKL čempionate jau yra su dviem laimėjimais

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai, sunkiai, bet Kėdainiuose įrodę „Nevėžiui“ savo favoritų statusą 78:73 (24:17, 19:12, 14:17, 21:27).

M.Šernius ir komanda iškovojo jau antrą pergalę LKL&gt;<br>M.Patašiaus nuotr.

2015-10-03 19:00, atnaujinta 2017-10-12 01:59

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pirmavo visų rungtynių metu. Kai po dviejų kėlinių pasvaliečiai susikrovė 14 taškų persvarą (43:29), atrodė, kad Kėdainiuose Manto Šerniaus auklėtinių laukia lengvas pasivaikščiojimas. Tačiau po pertraukos „Nevėžis“ perėmė iniciatyvą ir likus žaisti 2 minutes išlygino rezultatą 65:65.

„Nevėžis“ turėjo galimybę persverti rezultatą, bet šeimininkų atakos buvo bevaisės. Kai Pasvalio klubas išsiveržė į priekį 67:65, Saah Nimley tolimą metimą krepšys tiesiog išspjovė lauk.

Daugiau dovanėlių M.Šerniaus auklėtiniai nebedovanojo. Gynėjai aštriais reidais įtvirtino „Pieno žvaigždėms“ pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Giedrius Staniulis 21 (14 atk. kam.), Jokūbas Gintvainis 17 (5 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 11 (7 atk. kam.), Ramone’as Moore’as 7.

„Nevėžis“: Saah Nimley 16, Darius Gvezdauskas 14, Ernestas Ežerskis 13, Vaidotas Volkus 11, Tayloras Kingas 9 (12 atk. kam.).