Dar vienas D. Rediko benefisas neišgelbėjo „Vyčio“

Šakių „Vyčio“ (0/3) komanda patyrė dar vieną apmaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur namų rungtynėse 75:77 (22:20, 17:20, 16:15, 20:22) paskutinę akimirką nusileido praėjusių metų čempionams Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (1/2) krepšininkams.

D.Redikas surengė šou.<br>Komandos nuotr.

Oct 9, 2015, 7:48 PM, atnaujinta Oct 11, 2017, 12:52 AM

Atkakli kova užvirė nuo pirmų mačo minučių, o „Vyčio“ komandą į priekį vis vedė Dovydas Redikas – 15:9. Antrame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo (36:27), tačiau tada klaipėdiečiai surengė sėkmingą atkarpą ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį po Lauryno Beliausko metimo paskutinę sekundę – 40:39.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Po didžiosios pertraukos nė viena komanda nesusikrovė svaresnės persvaros (55:55), tad ketvirtasis kėlinys buvo lemiamas. Šio ketvirčio pradžioje „Nafta-Uni-Akvaservis“ turėjo iniciatyvą savo rankose (60:55), bet „Vytis“ atsilikimą apmažino, o po  D.Rediko metimo išsiveržė į priekį – 65:64. Nors Tauranto Tamošiūno dvitaškis padidino skirtumą iki 3 taškų (67:64), netrukus iš jo nebeliko nieko – 69:69.

Mindaugo Stašio baudos metimas išvedė klaipėdiečius į priekį (70:69), tačiau Karolis Brusokas į tai atsakė tuo pačiu – 70:70. Dominykas Domarkas smeigė „Vyčiui“ labai svarbų tritaškį (73:30), tad svečių treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Liko 2 minutės, per kurias „Nafta-Uni-Akvaservis“ prametė du metimus ir dar prasižengė. D.Redikas pataikė abi baudas (75:70), o svečiai tik iš trečio karto surengė sėkmingą ataką – 72:75. „Vyčiui“ buvo užfiksuota pražanga puolime, o laiko teliko 50 sekundžių.

Deividas Keburys smeigė rezultatą išlyginusį tritaškį (75:75), o šakiškiai šovė pro šalį. D.Keburys dar kartą ėmė gelbėti savo komandą ir paskutinę sekundę pataikė metimą iš po krepšio, išplėšusį pergalę – 77:75.

Šiame mače įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė Dovydas Redikas. 22-ejų metų 192 cm ūgio gynėjas per 34 minutes pelnė 27 taškus. Jis pataikė 6 iš 12 dvitaškių, 3 iš 6 tritaškių ir 6 iš 7 baudos metimų.

Jis taip pat atkovojo 7, perėmė 5 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.

„Vytis“: D.Redikas 27, K.Brusokas 17, P.Beliavičius 16.

„Nafta“: E.Kubilius 18, R.Biliartas 14.