„Juventus“ FIBA taurėje buvo bejėgis prieš estus

V.Gimžausko/uetnosjuventus.lt

Oct 27, 2015, 7:37 PM, atnaujinta Oct 7, 2017, 11:17 AM

Utenos „Juventus“ komanda nesėkme pradėjo Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) organizuojamos Europos taurės varžybas. Antradienį L grupės akistatoje uteniškiai išvykoje 81:72 (13:19, 21:15, 17:15, 30:23) nusileido Estijos Tartu „Rock“ komandai, kurioje rungtyniauja du lietuviai – Evaldas Žabas ir Karolis Petrukonis.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Kiek daugiau nei šimtą tūkstančių gyventojų turintis Tartu miestas 2015 metų spalio 27 dieną tapo svarbia Utenos „Juventus“ komandos istorijos dalimi. Būtent šiame Estijos didmiestyje uteniškiai žaidė debiutines rungtynes FIBA Europos taurės turnyre.

Apylygėje kovoje šeimininkai, treniruojami kadaise „Žalgiryje“ žaidusio Gerdo Kulamae, į priekį labiau išsiveržė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai sugebėjo padidinti persvarą iki 8 taškų – 58:50.

Lemiamo ketvirčio viduryje estai jau pirmavo 66:55, o Antano Sireikos kariauna nerado jokių priešnuodžių.

Estijos čempionai ramiai sužaidė mačo pabaigą ir iškovojo pirmąją pergalę 81:72.

„Juventus“ daugiausia taškų įmetė: C.Lewisas 17, A.Urbutis ir E.Dimša po 12, E.Želionis 11.

„Rock“: T.Kurbas – 18, G.Dorbekas 17, K.Petrukonis 11, E.Žabas 9.

„Juventus“ pratęsė nesėkmių ruožą – prieš tai uteniškiai LKL čempionate skaudžiai nusileido Prienų-Birštono „Vytauto“ komandai 58:79.

Be šių dviejų komandų L grupėje dar žaidžia Kipro Nikosijos „Etha Egnomi“ ir Ukrainos čempionatas Južno „Chimik“.

Kitą savaitę Utenoje bus sužaistos pirmosios FIBA Europos taurės turnyro rungtynės, kuriose aikštės šeimininkais bus „Juventus“, o jų varžovai – „Chimik“ krepšininkai.

Nors anksčiau buvo skelbta, jog dvikova prasidės 20.15 val., rungtynių laikas buvo pakeistas į tradicinį – 18.15 val.

Būtent šiuo laiku vyks visos trys pirmojo etapo dvikovos, kuriose be Ukrainos čempionų uteniškius dar egzaminuos „Rock“ bei „Etha“ ekipa iš Kipro.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?