„Warriors“ ir toliau neklumpa, S. Curry sąskaitoje – 53 taškai

53 taškai, iš kurių 28 – trečiame kėlinyje. „Golden State Warriors“ gynėjas Stephenas Curry varžovų aikštėje darė viską, ką norėjo, bei savo ekipai padėjo iškovoti trečią pergalę iš eilės. „Warriors“ išvykoje 134:120 (31:28, 33:37, 41:26, 29:29) įveikė pergalės džiaugsmo šiame sezone dar nepatyrusius „New Orleans Pelicans“ krepšininkus.

S.Curry vedamas „Warriors“ iškovojo trečią pergalę iš eilės.<br>AFP/Scanpix nuotr.
S.Curry vedamas „Warriors“ NBA lygoje ir toliau neklumpa.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2015-11-01 05:20, atnaujinta 2017-10-06 11:18

Daugiau Lietuvos ir užsienio sporto naujienų – mūsų „Facebook“ paskyroje!

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po Erico Gordono dėjimo atitrūko 10:4. „Warriors“ netruko pasivyti, o pirmaujanti komanda vien pirmame kėlinyje keitėsi aštuonis kartus. Antrame ketvirtyje po Leandros Barbosos tritaškio „kariai“ pasiekė rekordinę persvarą (41:33), tačiau „Pelicans“ pavyko surengti spurtą 8:0 bei išlyginti rezultatą.

Per pirmą rungtynių pusę 15 taškų pelnęs S.Curry tikrą šou surengė trečiame kėlinyje: per jį krepšininkas pataikė penkis tritaškius, o iš viso pelnė 28 taškus – t.y. dviem daugiau nei visa „Pelicans“ komanda. S.Curry pastangos padėjo „Warriors“ susikurti solidų pranašumą – 105:91.

Nepaisant „Pelicans“ pastangų, ketvirtame kėlinyje sumažinti atsilikimo iki vienženklio nepavyko: „Warriors“ triumfavo 134:120.

„Pajaučiau ritmą, buvau agresyvus ir ieškojau kelio link krepšio. Viskas sekėsi tame kėlinyje, – teigė rungtynių didvyris S.Curry. – Šaunu pelnyti taškus ir pagauti ritmą dar sezono pradžioje. Dabar tiesiog turiu tą išlaikyti.“

Įspūdingai sezoną pradėjęs S.Curry per pirmąsias trejas NBA rungtynes vidutiniškai rinko po 39,3 taško.

„New Orleans Pelicans“„Golden State Warriors“ 120:134

„Pelicans“: A.Davisas 26 (15 atk. kam), J.Holiday‘us 22, R.Andersonas 19, T.Douglasas 17, E.Gordonas 9, D.Cunninghamas 8, A.Ajinca 7, I.Smithas ir L.Babbittas po 4, K.Perkinsas ir A.Gee po 2.

„Warriors“: S.Curry 53 (17/27 dvit., 8/14 trit. 11/11 baud., 9 rez. perd.), D.Greenas 21, K.Thompsonas 19, H.Barnesas 11, L.Barbosa 9, A.Iguodala 8, M.Speights 5, S.Livingstonas 2, F.Ezelis 1.