Mindaugas Kuzminskas prie „Unicaja“ pergales prisidėjo 10 taškų

M.Kuzminskas pelnė 10 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2015, 7:43 PM, atnaujinta Oct 5, 2017, 6:06 AM

Trečią pergalę Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) reguliariojo sezono penktajame ture iškovojo Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ komanda, sekmadienį namuose po pratęsimo 85:75 (21:11, 16:23, 17:13, 15:22, 16:6) nugalėjusi penktąją nesėkmę patyrusius Tenerifės „Iberostar“ krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, sugriebė kamuolį, blokavo varžovo metimą bei dusyk suklydo. Per 23 žaidimo minutes (23:05) M. Kuzminskas prametė visus tris tritaškius, tačiau pavaikė visus 4 dvitaškius ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Jamaras Smithas, 14 – Edwinas Jacksonas, 12 – Richardas Hendrixas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Timas Abromaitis (16 tšk.), Xavis Reys (12 tšk.) ir Javieras Beiranas (10 taškų).

Trečiąją nesėkmę sekmadienį patyrė ir Mariaus Grigonio atstovaujama Manresos ICL (2/3) ekipa, išvykoje 59:88 (14:25, 11:15, 18:28, 16:20) pralaimėjusi Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (4/1) ekipai, kurioje pirmąkart žaidė po traumos atsigavęs Ovidijus Galdikas.

M.Grigonis savo ekipai pelnė 9 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą išvengė klaidų ir kartą prasižengė. Per 19 su puse aikštėje praleistos minutės (19:31) M.Grigonis pataikė 2 tritaškius iš 8, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3.

16 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Chase'as Simonas, 6 – Dejanas Muslis.

Nugalėtojams Albertas Oliveris pelnė 13 taškų, Bradas Newley – 12, Sasu Salinas ir Alenas Omičius – po 11.

Pirmąsias rungtynes šiame sezone žaidęs po traumos atsigavęs O. Galdikas per 5 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 1 sykį prasižengė.

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja visas penkias pergales iškovojusi „FC Barcelona Lassa“, bei po keturis susitikimus laimėjusios Vitorijos „Laboral Kutxa“ ir Valensijos „Basket“ ekipos.

Šalies čempionas Madrido „Real“ (3/1) klubas su Jonu Mačiuliu – šeštas, o Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus“ (3/2) komanda su Eimantu Bendžiumi užima septintą vietą.