Jonas Valančiūnas užstrigo, nes jį ignoravo komandos draugai

Jonas Valančiūnas per du kėlinius pelnė 16 taškų, bet po puikaus starto rungtynėse su „Miami Heat“ ėmė ir nutilo. Per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius pagrindinis 23 metų „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas pridėjo vos vieną tašką.

Antrojoje mačo pusėje J.Valančiūną fotografai fiksavo gynyboje, nes puolime ekipos draugai jį užmiršo.<br>AP nuotr.

Nov 9, 2015, 8:59 AM, atnaujinta Oct 5, 2017, 5:31 AM

Už pasirodymą J.Valančiūnui „Raptors Republic“ parašė „B“ su minusu, o „Raptors“ įsirašė antrąjį pralaimėjimą iš eilės – 76:96.

Svarbiausias klausimas po šių rungtynių – kodėl J.Valančiūnas užstrigo?

Atsakymas – ne toks ir sudėtingas. Tiesioginis J.Valančiūno oponentas Hassanas Whiteside'as surinko 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, bet kaip pastebėjo „Toronto Sun“, pastarojo komandos draugai buvo dosnesni.

„Tam, kad būtume sąžiningi, reikėtų paminėti, jog H.Whiteside'as trečiajame ketvirtyje puolime sulaukė perdavimų. Neįmanoma paneigti, kad J.Valančiūnas buvo geriausia „Raptors“ puolimo dalimi pirmojoje pusėje, o tada atrodė, kad jį visi užmiršo. Taip, jis padarė keturias klaidas, bet atrodo, kad reikėtų ieškoti aukštaūgio, kuris pirmojoje pusėje nešė visą svorį“, – svarstė torontosun.com.

Šį aspektą pabrėžė ir „Raptors Republic“.

„Puiki pirmoji pusė ir solidus žaidimas puolime. Tiesa, prarado taškų, nes strigo po krepšiu ir gynyboje nebuvo labiausiai padedančiu krepšininku. Gerai gynėsi prieš H.Whiteside'ą vienas prieš vieną. Antrojoje pusėje komandos draugai jį visiškai ignoravo“, – rašė „Raptors Republic“.

„Raptors“ treneris Dwane'as Casey po mačo tikino, kad antrojoje pusėje niekas neturėjo gerų progų mesti.