NBA: išvaistytas 34 taškų pranašumas ir eilinė čempionų pergalė

NBA čempionų nesustabdė ir viena geriausių Rytų konferencijos komandų – „Golden State Warriors“ (8/0) namų aikštėje užtikrintai 109:95 (27:15, 28:31, 25:30, 29:19) įveikė „Detroit Pistons“ (5/2).

NBA sužaisti septyni susitikimai.<br>AP nuotr.
„Pistons“ suklupo antrą kartą.<br>AP nuotr.
A.Wigginsas tarė savo žodį.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Nov 10, 2015, 7:15 AM, atnaujinta Oct 5, 2017, 2:22 AM

„Pistons“ šiose rungtynėse pirmavo tik kartą – kai rungtynes taikliu metimu pradėjo Andre Drummondas (2:0).

„Warriors“ į priekį pabėgo dar rungtynių pradžioje, kai kėlinį pabaigė spurtu 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 27:15.

Antrajame kėlinyje „Pistons“ sugebėjo priartėti iki 29:31, tačiau tada po tritaškį pataikė Stephenas Curry ir Leandro Barbosa, o „Warriors“ vėl kiek atitrūko. Detroito krepšininkai vis stengėsi nepaleisti varžovų į priekį, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 55:46.

„Warriors“ reikalus pradėjo tvarkyti trečiajame kėlinyje, kurį tritaškiu pradėjo Klay Thomphsonas, dėjimą pridėjo Draymondas Greenas.

Netrukus dar po tritaškį pataikė S.Curry ir K.Thompsonas ir čempionai pirmavo 66:51.

Tačiau varžovų tritaškiai nepalaužė „Pistons“ – komandiniais veiksmais ir puikiu Reggie Jacksono žaidimu dar iki kėlinio pabaigos jie sumažino atsilikimą – 76:80.

Dar kartą galutinai atitrūkti nuo varžovų „Warriors“ pabandė lemiamo ketvirčio pradžioje – spurtavę 10:0 jie jau pirmavo 92:78. Daugiau šiame mače „Pistons“ nesugebėjo atkurti intrigos.

„Kariams“ 24 taškus pelnė K.Thompsonas (6/10 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), 22 – S.Curry (4/11 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai).

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausi buvo po 20 taškų pelnę R.Jacksonas ir Stanley Johsonas. Geriausias praėjusios savaitės NBA krepšininkas Rytų konferencijoje A.Drummondas pelnė 14 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

A.Wigginso šou

Dar įdomiau įvykiai klostėsi Atlantos mieste, kur nutrūko „Hawks“ (7/2) septynių pergalių serija. Atlantos klubas namie 107:117 pralaimėjo „Minnesota Timberwolves“ (4/2) krepšininkams.

Minesotos ekipa tiesiog dominavo aikštėje, kai trečiajame kėlinyje buvo įgijusi net 34 taškų pranašumą – 81:47.

Toks tragiškas žaidimas savų žiūrovų akivaizdoje pažadino pačius „Hawks“ krepšininkus, kurie surengė įspūdingą spurtą ir po trijų kėlinių atsiliko tik 84:93.

Ketvirtajame kėlinyje jiems net pavyko išsiveržti į priekį 105:104, tačiau tada aštuonis taškus iš eilės pelnė Andrew Wigginsas, ištempęs ekipą į pergalę.

Jaunasis puolėjas iš viso pelnė 33 taškus (14/20 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai). Dvigubą dublį surinko ir kita „Vilkų“ auganti žvaigždė – Karlas Anthony-Townsas pelnė 17 taškų ir sugriebė 12 atšokusių kamuolių.

„Hawks“ ekipai 24 pelnė Jeffas Teague, 22 – Paulas Millsapas.

Kiti rezultatai:

„Orlando Magic“ (3/5)- „Indiana Pacers“ (4/4) 84:97

„Chicago Bulls“ (5/3) – „Philadelphia 76ers“ (0/7) 111:88

„Portland Trail Blazers“ (4/4) – „Denver Nuggets“ (3/4) 104:108

„San Antonio Spurs“ (5/3) – „Sacramento Kings“ (1/7) 106:88

„Memphis Grizzlies“ (3/5) – „Los Angeles Clippers“ 92:94 (5/2) (26:25, 20:21, 20:24, 26:24)