T.Klimavičiaus klubo nesėkmė

R.Kaukėnas sužaidė pirmąsias rungtynes po traumos.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 11, 2015, 7:08 AM, atnaujinta Oct 4, 2017, 10:37 PM

D. Lavrinovičius svečiams pelnė 7 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 18 su puse minutės (18:41) puolėjas iš Lietuvos pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei vienintelį mestą tritaškį.

Pirmąsias rungtynes po traumos žaidusio R. Kaukėno sąskaitoje 4 taškai (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/7), sugriebtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 2 pražangos per 15 su puse minutės.

12 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Pietro Aradori, 11 – Amedeo Della Valle, po 10 – Achille Polonara ir Andrea De Nicolao.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Alenas Omičius (17 tšk.), Sasu Salinas (13 tšk.) bei Eulisas Baezas (12 taškų).

Po ketvirtosios pergalės penktajame ture „Gran Canaria Herbalife“ krepšininkai tapo grupės lyderiais, o antrą nesėkmę patyrusi „Grissin Bon“ komanda smuktelėjo į trečiąją poziciją.

Kitame antradienį pasibaigusiame šios grupės susitikime trečiąją pergalę iškovojo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) klubas, svečiuose po pratęsimo 81:75 (11:13, 17:18, 20:16, 18:19, 15:9) įveikęs Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) ekipą.

Trečią nesėkmę Europos taurės turnyre patyrė Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubas su Tadu Klimavičiumi, antradienį svečiuose 78:101 (21:16, 16:27, 18:30, 23:28) pralaimėjęs trečiąją pergalę iškovojusiai Nantero JSF (Prancūzija) komandai.

Lietuvis svečiams pelnė 9 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Per 20 žaidimo minučių (19:55) T. Klimavičius pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Dirkas Madrichas, 11 – Michalas Cgylinskis, 10 – Xavieras Silasas.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Terrance'as Campbellas, 18 – Hugo Invernizzi, 16 – Mykalas Riley.

Grupėje pirmauja tris susitikimus iš keturių laimėję Trento „Dolomiti Energia“ (Italija) krepšininkai.