NBA: „Warriors“ nori keisti istoriją, o „Lakers“ toliau sminga

„Golden State Warriors“ – per žingsnį nuo NBA istorijos, „Los Angeles Lakers“ greitai vėl pasieks blogiausią klubo startą, o Russellas Westbrookas toliau neša „Oklahoma City Thunder“ komandą.

„Warriors“ ir „Nuggets“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2015-11-23 07:44, atnaujinta 2017-10-03 08:36

Lrytas.lt pristato NBA veiksmą.

Iki rekordo trūksta pergalės

Klay'us Thompsonas pelnė 21 tašką, o „Golden State Warriors“ išlygino geriausio NBA sezono starto skaičių istorijoje. NBA čempionai 118:105 nugalėjo „Denver Nuggets“ ir įsirašė penkioliktąją pergalę iš eilės.

„Warriors“ išlygino 1948-1949 metais „Washington Capitols“ ir 1993-1994 metais „Houston Rockets“ pasiektą rekordą. Istoriją pakeisti komanda gali per susitikimą su stringančia „Los Angeles Lakers“ komanda.

„Warriors“ komanda po K.Thompsono tritaškio antrajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes daugiau nė karto neatsiliko.

S.Curry pelnė 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimuss. „Nuggets“ komandoje D.Arthuras pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius, o D.Gallinari ir W.Bartonas surinko po 19 taškų.

Ritasi į dugną

Būsimoji „Warriors“ varžovė „Lakers“ komanda patyrė 11-ąjį pralaimėjimą per trylika mačų. Šįkart Kobe Bryanto komandą 107:93 nugalėjo „Portland Trail Blazers“ krepšininkai. Damianas Lillardas pelnė 30 taškų ir atliko daugiausia rezultatyvių perdavimų karjeroje (13). C.J.McCollumas pelnė 19 taškų, o „Blazers“ komandai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės prieš „Lakers“.

„Blazers“ komandoje Masonas Plumlee pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

K.Bryantas pelnė 18 taškų, pataikydamas 6 iš 22 metimų. Jis prametė visus penkis tritaškius.

„Lakers“ trūksta vieno pralaimėjimo, kad išlygintų praėjusį sezoną pasiektą prasčiausią klubo startą.

„Lakers“ komandoje Jordanas Clarksonas pelnė 19 taškų, o Lou Williamsas – 14.

Neša naštą

Russellas Westbrookas pelnė 31 tašką, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir per paskutines 63 sekundes pataikė du itin svarbius metimus. Tai „Oklahoma City Thunder“ komandai padėjo trečiajame kėlinyje panaikinti dviženklį deficitą ir 117:114 nugalėti „Dallas Mavericks“ komandą.

Serge'as Ibaka pelnė 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, bet labiausiai suspindėjo, kai blokavo svarbiausią varžovų metimą.

„Thunder“ vis dar žaidžia be ryškiausio puolėjo Kevino Duranto, kuris patyrė traumą. Tai buvo šeštasis mačas be K.Duranto.

R.Westbrookas dar likus žaisti minutę metimu leido atsispirti savo komandai nuo rezultato 113:113. O likus 24 sekundėms pataikė dar vieną galingą metimą.

„Mavericks“ į priekį vedė Deronas Williamsas, pelnęs 20 taškų, bet jis nepataikė svarbaus metimo, o bandymas veržtis baigėsi bloku. Wesley Mathewso paskutinysis tritaškis net nesuteikė vilčių.