Jonui Mačiuliui ir „Real“ komandai – antausis Eurolygoje

J.Mačiulis taškų nepelnė.<br>AFP/Scanpix nuotr.
J.Gistas iš „Panathinaikos“ komandos.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 27, 2015, 8:44 PM, atnaujinta Oct 2, 2017, 10:43 AM

Kauno „Žalgiris“ penktadienį Eurolygoje išgyveno košmarą, o po jo septintojo turo dvikovas pradėjo visos likusios komandos. Pergalę „Žalgirio“ – C – grupėje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Pastarieji 69:66 (21:9, 15:14, 14:18, 19:25) nugalėjo Izmyro „Pinar Karsiyaka“ ekipą ir iškovojo itin svarbią pergalę, kovoje dėl vietos kitame etape. „Panathinakos“ komandai tai buvo trečioji pergalė. Tiek pat turi ir Kauno „Žalgiris“.

Likus žaisti dvi minutes J.Carteris pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (64:64). Tritaškiu likus žaisti 44 sekundes atsakė N.Calathesas ir „Panathinaikos“ išsiveržė 67:64. „Karsiyaka“ ekipa iškart prašė minutės pertraukėlės.

„Karsiyaka“ ekipai pritrūko šaltakraujiškumo ir paskutinėmis sekundėmis geriau pasirodė „Panathinaikos“. J.Feldeine pataikė du baudų metimus (69:64). Į tai dvitaškiu atsakė C.Altintigas ir „Panathinaikos“ prašė minutės pertraukėlės. Po jos Atėnų komanda šventė pergalę.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio atstovaujama komanda 88:94 (18:28, 25:18, 24:20, 21:28) pralaimėjo Belgrado „Cervena zvezda“ ekipai. A grupėje „Real“ komandai tai buvo penktoji nesėkmė ir trečioji iš eilės.

J.Mačiulis šiose rungtynėse taškų nepelnė, nors žaidė 18 minučių. Jis prametė du dvitaškius, du tritaškius, atkovojo kamuolį, kartą suklydo ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Real“ komandoje po 16 taškų pelnė S.Rodriguezas (9 rez. perd.) ir G.Ayonas (7 atk. kam.).

Belgrado komandoje M.Zibresas pelnė 26 taškus, o Q.Milleris (7 atk. kam.) 24.

D grupė

Maskvos CSKA – Sasario „Dinamo“ 93:87 (25:26, 25:19, 20:13, 23:29)

CSKA: M.Teodosičius 21, N.de Colo 17, C.Higginsas 11.

„Dinamo“: D.Loganas 21, C.Eyenga (7 atk. kam.) 19, M.Haynesas 14.

„Darussafaka“ – Bambergo „Brose baskets“ 54:65 (17:17, 12:15, 12:18, 13:15) „Brose baskets“: D.Theisas 13, B.Wanamakeris 11.

„Darussafaka“: J.Gordonas 13, M.Slaughteris 12, M.Bjelica 10.