„Žalgirio“ praradimas: Renaldui Seibučiui lūžo pirštas

Kauno „Žalgirio“ pastarąją pergalę LKL pirmenybėse apkartino Renaldo Seibučio trauma. Rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ žalgirietis patyrė skausmingą susidūrimą su Donatu Zavacku.

R.Seibutis be krepšinio bus apie keturias savaites.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

zalgiris.lt

Dec 7, 2015, 9:22 AM, atnaujinta Sep 30, 2017, 10:43 PM

Atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad R.Seibučiui lūžo kairės rankos bevardis pirštas. Be krepšinio gynėjas turės praleisti apie keturias savaites.

Rungtynėse Klaipėdoje R.Seibutis buvo pelnęs tris taškus, kai antrajame kėlinyje kovodamas dėl kamuolio su D.Zavacku susižeidė pirštą. Krepšininkas iškart sėdo ant suolo ir aikštėje nebepasirodė.

Žalgiriečiai ir be R.Seibučio pagalbos didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje ir galiausiai įveikė „Neptūną“ 82:73.

Šį sezoną Eurolygoje R.Seibutis per 22 minutes pelno vid. po 7,6 taško (50 proc. dvit., 38,5 proc. trit., 80 proc. baud.), atkovoja po 2,4 kamuolio ir atlieka po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

LKL pirmenybėse R.Seibučio statistika panaši – vid. po 8,2 taško, po 2,2 atkovoto kamuolio ir po 1,8 rezultatyvaus perdavimo per 19 minučių.