NBA ir vėl drebino galingas tritaškis, o latvis nutilo

Jonas Valančiūnas iš šalies stebėjo, kaip jo komanda nutraukė „San Antonio Spurs“ pergalių seriją, paskutines keturias rungtynių minutes sirgaliai „Minnesota Timberwolves“ arenoje šaukė: „Mes norime Kobes!“, o Kristapo Porzingio kreivė ir vėl nusileido žemyn. Ir galiausiai – viską pasaldinęs Matto Barneso metimas iš aikštės vidurio.

M.Barnesas su komandos draugais džiaugiasi pergalingu tritaškiu.<br>AP nuotr.
„Raptors“ ir „Spurs“ mačas.<br>AP nuotr.
K.Porzingis šįkart nespindėjo.<br>AP nuotr.
K.Bryantas Mineapolyje išgirdo šiltą „sudie“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2015-12-10 06:07, atnaujinta 2017-09-30 08:15

Lrytas.lt pristato naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį NBA vykusį veiksmą.

Šventė Toronte

„Spurs“ (18-5) krepšininkai per 18 rungtynių pralaimėjo vos trečiąjį kartą, bet rungtynėse su „Toronto Raptors“ (14-9) nė karto nepirmavo. J.Valančiūnas vis dar dėl traumos nežaidė, bet komanda gerai tvarkėsi ir be jo.

DeMaras DeRozanas pelnė 28 taškus, Kyle'as Lowry pridėjo 19 ir „Raptors“ savo aikštėje 97:94 (27:21, 26:25, 20:16, 24:32) nugalėjo „Spurs“ komandą.

Likus žaisti beveik 3 minutes D.Greenas pataikė tritaškį ir ekipas skyrė vos trijų taškų riba, bet tada J.Valančiūną keičiantis B.Biyombo krovė į krepšį.

K.Leonardui vėl buvo pavykę skirtumą sumažinti iki trijų taškų, bet „Spurs“ nebeužteko laiko.

„Spurs“ komandoje 17 taškų pelnė M.Ginobilis, o L.Aldridg'eas atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 13 taškų.

Ir vėl netaiklus

K.Bryantas išvykoje ir vėl sulaukė didžiulio palaikymo, kai daugiau nei 18 tūkstančių sirgalių „Lakers“ komandą ragino išsunkti savo žvaigždę iki pat pabaigos, bet efektingu žaidimu atsidėkoti jam nepavyko.

„Lakers“ (3-19) per pratęsimą 122:123 (32:25, 25:24, 24:25, 33:30, 8:9) pralaimėjo „Timberwolves“ krepšininkams (9-12).

K.Bryantas per 24 min. 30 sek. Pelnė 11 taškų. Jis pataikė vienintelį tritaškį iš dviejų ir keturis dvitaškius iš vienuolikos. K.Bryantas atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, atkovojo vieną kamuolį ir dukart suklydo.

„Lakers“ komandoje 23 taškus pelnė N.Youngas, o J.Randle'as atkovojo 12 kamuolių ir pridėjo 20 taškų.

„Timberwolves“ komandos didvyriais tapo K.Martinas, pelnęs 37 taškus ir dvigubą dviženklį užfiksavęs K.Townsas. Jis pelnė 26 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

Latvis tylėjo

Carmelo Anthony pelnė savo pirmuosius taškus antrajame kėlinyje sužaidus beveik šešias minutes, o ir mėtė netaikliai. Jis surinko 12 taškų, pataikydamas 1 tritaškį iš 4 ir 2 dvitaškius iš 7. C.Anthony taip pat sumetė 5 baudų metimus iš 7, o „New York Knicks“ (10-13) patyrė didžiausią pralaimėjimą šį sezoną, kai 85:106 (11:29, 24:31, 24:22, 26:24) išvykoje krito prieš „Utah Jazz“ (10-10) krepšininkus.

K.Porzingis žaidė 13 minučių, bet jo pasirodymas apkarto. Jis pelnė vos 4 taškus, pataikydamas du dvitaškius iš 8 ir pramesdamas du tritaškius. Latvis atkovojo 3 kamuolius, dukart prasižengė ir padarė vieną klaidą.

„Jazz“ komandoje 24 taškus pelnė G.Haywardas, o 20 surinko D.Favorsas. Jis atkovojo 8 kamuolius.

Pergalingas skrydis

„Memphis Grizzlies“ (13-10) krepšininkai išvykoje 93:92 (24:17, 19:30, 24:27, 26:18) palaužė „Detroit Pistons“ (12-11) komandą, o rungtynių herojumi tapo M.Barnesas. Būtent jis į orą pakilo aikštės viduryje ir likus 1,1 sekundės pataikė pergalingą metimą.

„Žinojau, kad esu priekyje daugelio žaidėjų ir nebuvau tikras, kiek liko žaisti. Tačiau turėjo pakankamai erdvės, kad galėčiau gerai pažiūrėti į krepšį ir mesti. Tai buvo neįtikėtina – sėkmingas metimas ir pergalė“, – įspūdžiais dalijosi M.Barnesas.

Jis mačą pradėjo ant suolo ir pelnė 8 taškus bei atkovojo 11 kamuolių. „Grizzlies“ komandoje Z.Randolphas pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių.

19 taškų pelnė ir 12 kamuolių atkovojo M.Gasolis.

„Pistons“ komandoje po 18 taškų pelnė K.Caldwellis-Pope'as (7 rez. perd.) ir A.Drummondas (19 atk. kam.).