Antrojoje rungtynių pusėje susiėmęs K.Durantas tiesiog siautėjo.<br>AP nuotr.
„Raptors“ ir „76ers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
K.Durantui iš pradžių labai nesisekė.<br>AP nuotr.
„Jazz“ ir „Thunder“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

2015-12-14 05:50, atnaujinta 2017-09-29 15:56

Jonas Valančiūnas skaičiuoja balsus „Visų žvaigždžių“ rungtynių rinkimuose, bet vis dar nežaidžia. Tačiau „Toronto Raptors“ (16-9) komandai kol kas gerai sekasi ir be jo. „Raptors“ naktį iš sekmadienio į pirmadienį namuose iškovojo jau ketvirtąją pergalę iš eilės, kai 96:76 (32:24, 20:20, 17:14, 27:18) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ (1-24) krepšininkus.

DeMaras DeRozanas prie pergalės prisidėjo 25 taškais, o 22 pelnė puikiai sužaidęs Luisas Scola.

Tai buvo jo trečiosios rungtynės iš eilės, kur jis pelnė 20 ar daugiau taškų.

Šią dvikovą „Raptors“ pradėjo vangiai ir pirmojo kėlinio viduryje atsiliko 8:16, tačiau vėliau ekipa susiėmė ir privertė „76ers“ patirti šeštąjį pralaimėjimą iš eilės.

Jahlilas Okaforas Filadelfijos klubui pelnė 23 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

„Raptors“ laimėjo dešimt pastarųjų dvikovų su „76ers“. Tarp jų – dvi šį sezoną.

„Raptors“ antrąjį kartą dėvėjo alternatyvius juodos ir aukso spalvos marškinėlius. Atlikėjo Drake'o dizaino įkvėpti marškinėliai „Raptors“ komandai padėjo iškovoti antrąją pergalę.

Teko pasikalbėti

Kevinas Durantas per pirmąją rungtynių pusę pelnė mažiausiai taškų per savo karjerą, o „Oklahoma City Thunder“ (16-18) – mažiausiai šį sezoną, tad situacija privertė per didžiąją pertrauką priimti svarbius sprendimus.

„Thunder“ ir K.Durantas taip ir padarė – ėmė žaisti agresyviau ir namuose 104:98 (16:21, 22:30, 33:25, 25:20, 8:2) per pratęsimą palaužė „Utah Jazz“ (10-12) ekipą.

Šiose rungtynėse „Thunder“ panaikino 16 taškų deficitą. K.Durantas per pusę rungtynių surinko vos 2 taškus, tačiau mačą baigė su 31. Russellas Westbrookas prie pergalės pridėjo 25 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

„Ėmiau šiek tiek savimi nusivilti, tad man tiesiog reikėjo nurimti. Per pertrauką pasakiau sau, kad nusiraminčiau, imčiau kamuolį ir mėginčiau pelnyti taškus. Viskas paprasta – mėginti pataikyto, o jeigu ekipos draugai laisvi – kamuolį duoti jiems“, – sakė K.Durantas.

„Jazz“ komandoje Rodney Hoodas pelnė 23 taškus, o Gordonas Haywardas – 22.

Per pratęsimą R.Westbrookas per 36 pirmąsias sekundes pataikė du metimus ir suteikė „Thunder“ svarbų pranašumą. „Jazz“ pirmuoju metimu pataikyti nepavyko.