Donato Motiejūno šou nuo pralaimėjimo „Rockets“ neišgelbėjo

„Rockets“ su D.Motiejūnu pralaimėjo „Nuggets“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2015-12-15 06:26, atnaujinta 2017-09-29 10:06

Donatas Motiejūnas pirmadienį žaidė kaip niekada gerai, tačiau jo atstovaujama „Houston Rockets“ (12/13) išvykoje 108:114 (22:36, 36:18, 24:34, 26:26) nusileido „Denver Nuggets“ (10/14) krepšininkams.

„Rockets“ ketvirto kėlinio pabaigoje spurtavo 18:4 ir panaikino 16 taškų deficitą – priartėjo iki 108:110. Jasonas Terry galėjo išlyginti rezultatą, tačiau nepataikė iš toli, kai iki dvikovos pabaigos buvo likusios vos 15 sekundžių.

„Nuggets“ pataikė baudas ir įtvirtino pergalę. Tai buvo trečia ir paskutinė šių komandų tarpusavio dvikova šį sezoną. Visose pergales iškovojo „Nuggets“, taip ketvirtą kartą istorijoje „sausai“ laimėdama šių komandų sezono tarpusavio seriją.

Trečiojo kėlinio pabaigoje įvyko incidentas, kai komandos vos nesusikibo aikštėje: po varžovų metimo nuo kojos nukrito Trevoro Arizos batas, o pribėgęs Willas Bartonas tą batą švystelėjo už aikštės ribų. Tai sukėlė „Rockets“ nepasitenkinimą ir vos nesibaigė muštynėmis. Teisėjai W.Bartonui skyrė techninę pražangą.

Nuo suolo pakilęs lietuvis per 22 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir 5 sykius prasižengė. Abi komandos šį sezoną susitiko jau trečią kartą ir visas tris pergales iškovojo Denverio komanda.

Svečiai iš Teksaso metė net 40 tritaškių, iš jų tikslą pasiekė 18 metimų, bet „Rockets“ atkovojo vos 26 atšokusius kamuolius, kai jų oponentai po lenta sugriebė 52 kamuolius.

Dėl sunkios nugaros traumos daugiau kaip 8 mėnesius be krepšinio praleidęs D. Motiejūnas į NBA kovas sugrįžo vos prieš 10 dienų. Mačas Denveryje jam buvo penktas šį sezoną: iki tol dvejose rungtynėse jis taškų nepelnė, vėliau įmetė 2 taškus, o pastarajame mače – 11.

„Rockets“: J.Hardenas 24 (4/12 dvit., 5/8 trit., 1/3 baud., 6 rez. perd.), D.Motiejūnas 19, T.Ariza 16 (4/9 trit.), P.Beverley 14 (8 rez. perd.), D.Howardas (8 atk. kam., 4 per. kam.) ir M.Horntonas (3/4 trit.) po 13.

„Nuggets“: W. Bartonas 23 (6/12 dvit., 2/6 trit., G.Harrisas 21 (4/4 baud.), D. Gallinari 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), J. Lauvergne 14 (11 atk. kam.), K. Fariedas 11 (9 atk. kam.), N. Jokičius 9 (7 atk. kam.).