„Lokomotiv“ prakaito prieš „Barcelona“ prizas – grupės viršūnė

„Lokomotiv“ reguliarųjį sezoną baigė pirmojoje vietoje.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

Dec 18, 2015, 7:47 PM, atnaujinta Sep 28, 2017, 1:48 PM

Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai Eurolygos reguliarųjį sezoną baigė pirmojoje „Žalgirio“ – C – grupės vietoje. „Lokomotiv“ penktadienį savo aikštėje po dramatiškos kovos 78:74 (18:17, 11:18, 25:25, 24:14) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus ir gavo dvikovos prizą – aukščiausiąją poziciją grupę.

„Lokomotiv“ krepšininkai Eurolygos „Top 16“ etape rungtyniaus E grupėje, o „Barcelona“ – F grupėje, kur yra ir Kauno „Žalgiris“.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus keturias minutes po M.Delaney tritaškio „Lokomotiv“ išsiveržė į priekį 68:67.

Prasidėjo netaiklių metimų seriją, o ją nutraukė Ch.Singletonas, leidęs „Lokomotiv“ išsiveržti 70:67. Likus žaisti tris minutes iniciatyvos ėmės J.C.Navarro – jis veržėsi po krepšiu, išprovokavo pražangą ir dviem taikliais baudų metimais skirtumą mažino iki minimumo. „Barcelona“ atsliko 69:70.

Netrukus rezultatą persvėrė J.Doellmanas – 71:70.

Bet „Lokomotiv“ per vieną minutę situaciją pakeitė. Ch.Singletonas pataikė dvitaškį, M.Delaney padarė tą patį. „Lokomotiv“ pirmavo 74:71

Per likusią minutę „Lokomotiv“ atsilaikė ir šventė pergalę.

„Lokomotiv“ komandoje M.Delaney pelnė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo A.Randolphas, o Ch.Singletono sąskaitoje – 10 taškų.

„Barcelona“ komandoje J.C.Navarro pelnė 22 taškus, o A.Tomičius pridėjo 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

C grupėje paskutinius mačus sužaidė ir jau iškritusios Zeliona Guros „Stelmet“ ir Izmyro „Pinar Karsiyaka“ ekipos. Pergalę 83:81 (24:20, 25:16, 14:25, 20:20) išvykoje šventė Turkijos klubas.

„Stelmet“ komandoje  20 taškų pelnė ir 10 kamuolių atkovojo M.Ponitka, o 16 taškų pridėjo D.Borovnjakas.

„Pinar Karsiyaka“ ekipoje 27 taškus pelnė J.Carteris.

„Lietuva tiesiogiai“: ar žinome kur slėptis karo atveju?