Marčiulioniukai – „Kalėdų taurės“ turnyro laimėtojai

Š.Marčiulionio krepšinio akademijos komanda „KA I–Blancomet“ tapo trylikamečių tarptautinio krepšinio vaikų turnyro „Kalėdų taurė 2015“ nugalėtoja.

Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos „KA I–Blancomet“ komanda, nugalėjusi keturių miestų ekipas, tapo kalėdinio turnyro nugalėtoja.<br>marčiulioniokrepšinioakademija. nuotr.

Dec 21, 2015, 10:47 AM, atnaujinta Sep 28, 2017, 5:24 AM

Gruodžio 18-20 d. Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje vyko turnyras „Kalėdų taurė 2015“, kuriame dalyvavo šešios komandos iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Varžybos vyko vieno rato sistema, todėl visos komandos tarpusavyje susitiko po vieną kartą. Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos „KA I–Blancomet“ komanda, nugalėjusi keturių miestų ekipas, tapo kalėdinio turnyro nugalėtoja.

Jau po pirmų dviejų turnyro dienų tapo aišku, kad Š.Marčiulionio akademijos auklėtiniai, iškovoję visas pergales, taps kalėdinės taurės bei aukso medalių laimėtojai.

Ekipa rezultatu 84:43 nugalėjo Talino „Kalev“, 95:59 – Rygos VEF, 82:58 – Kauno „Aisčių“ bei 83:41 – Vilniaus KM bendraamžius. Tuo tarpu sidabro bei bronzos medalių laimėtojai paaiškėjo tik paskutinės turnyro dienos susitikimuose. Po dviejų dienų iškovoti medalius dar turėjo galimybę visos trylikamečių komandos.

Metais vyresni krepšinio akademijos trenerio Edvino Justos auklėtiniai dalyvavo turnyre be konkurencijos ir taip pat dideliais skirtumais nugalėjo visus varžovus.

Paskutinę turnyro dieną principines, bet nieko nebelemiančias tarpusavio varžybas rezultatu 71:58 laimėjo trenerio Tomo Purlio jaunesnieji auklėtiniai.

Pasibaigus visoms kovos tapo aišku, kad antrąją vietą laimėjo Rygos VEF ekipa, o bronzos medalius po labai atkaklių varžybų iškovojo „Aisčių“ klubas.

Galutinė komandų rikiuotė:

1. Š.Marčiulionio „KA I–Blancomet“

2. Rygos VEF

3. Kauno „Aisčiai“

4. Talino „Kalev“

5. Vilniaus KM

Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Š.Marčiulionio „KA I–Blancomet“ komandos krepšininkas Domantas Pauža.