Kalėdiniame NBA vakare – „Heat“ ir „Bulls“ pergalės

NBA pirmenybėse „Miami Heat“ (17/11) namų aikštėje tik po pratęsimo 94:88 (27:15, 15:23, 21:14, 15:26, 16:10) palaužė „New Orleans Pelicans“ (9/20) klubą, o daugiausiai prie to prisidėjo nuostabiai žaidęs Chrisas Boshas.

„Heat“ šventė pergalę.<br>AP nuotr.
„Thunder“ krito namie.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Dec 25, 2015, 10:38 PM, atnaujinta Sep 27, 2017, 10:51 AM

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Heat“ dar pirmavo 65:52, tačiau jau įpusėjus paskutiniam ketvirčiui Norrisas Cole'as dvitaškiu rezultatą lygino – 70:70.

Likus 50 sekundžių Geraldas Greenas perėmė kamuolį ir išvedė į priekį Majamo ekipą, tačiau Ericas Gordonas netrukus atsakė dvitaškiu.

Per likusį laiką dvitaškius prametė Ch.Boshas ir Anthony Davisas, tad komandos turėjo žaisti pratęsimus.

Čia jau geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie sugebėjo atitrūkti nepavejamai.

„Heat“ klubui Ch.Boshas surinko 30 (10 atk. kam), Dwyane'as Wade'as – 19 taškų.

„Pelicans“ komandai A.Davisas surinko 29 taškus, Ryanas Andersonas 18, o E.Gordonas – 16 taškų.

Kitame mače „Oklahoma City Thunder“ (20/10) 96:105 (26:32, 26:22, 16:32, 28:19) nusileido pastaruoju metu vidinių nesutarimų kamuojamai „Chicago Bulls“ (16/11) komandai.

Čikagos krepšininkai puikiai pradėjo rungtynes – spurtavo 11:0. Oklahomos krepšininkai šią persvarą sugebėjo ištirpdyti iki šešių taškų dar besibaigiant pirmam kėliniui, tačiau antrajame „Bulls“ ir vėl bėgo bei nuolat pirmavo 9-10 taškų skirtumu.

Vienu metu jie įgavo 14 taškų pranašumą, tačiau „Thunder“ atsakė savo spurtu ir įpusėjus rungtynėms atsiliko tik dviem taškais.

Čikagos ekipa varžovams vėl smogė trečiajame kėlinyje, kai greitai įgavo dviženklę persvarą, o baigiantis kėliniui jau pirmavo 18 taškų skirtumu, kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

„Bulls“ komandai Jimmy Butleris pelnė 23, Pau Gasolis 21, o Derrickas Rose'as 19 taškų.

„Thunder“ ekipoje kaip įprastai pirmais smuikais griežė Kevinas Durantas, pelnęs 29 taškus ir 26 pridėjęs Russellas Westbrookas.