NBA: išvarytas „Spurs“ treneris ir 17 taškų per tris minutes

LeBronas Jamesas palypėjo NBA rezultatyviausių žaidėjų sąrašo laipteliu, „AT&T“ arena ir toliau išlieka neįveikiama tvirtove, Kobe Bryantas išklausė legendinio Michaelo Jordano sveikinimų, o Greggas Popovichius dar pirmajame kėlinyje buvo išvarytas.

„Spurs“ ir „Timberwolves“ rungtynės.<br>AP nuotr.
G.Popovichius buvo išvarytas.<br>AP nuotr.
L.Jamesas toliau žygiuoja į viršų NBA rezultatyviausių žaidėjų sąraše.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2015-12-29 05:56, atnaujinta 2017-09-26 22:06

Naktį iš pirmadienio į antradienį NBA veiksmo buvo nemažai, o vienas ryškiausių ir vėl buvo Stephenas Curry.

Plieno sienos

Kawhi Leonardas pelnė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Bobanas Marjanovičius taip pat pridėjo 17 taškų, o „San Antonio Spurs“ (27-6) išlieka nenugalėta savo aikštėje. „Spurs“ komanda šįkart savo sirgalių akivaizdoje 101:95 (26:27, 24:25, 26:20, 25:23) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ (11-20) krepšininkus.

Pergalė leido „Spurs“ komandai prisijungti prie 1978 metų „Portrland Trail Blazers“ ir 1986 metų „Houston Rockets“ komandų, kaip vienintelių Vakarų konferencijos ekipų, kurios sezoną savo aikštėje pradėjo 18 pergalių.

„Spurs“ dar likus  minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos turėjo žaisti be trenerio G.Popovichiaus. Šis buvo išvarytas, nes dukart iš eilės užsidirbo techninę pražangą.

„Timberwolves“ komandoje 18 taškų pelnė A.Wigginsas.

Lipa aukštyn

L.Jamesas NBA visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše pranoko Alexą Englishą ir dabar užima 17-ąją vietą. L.Jamesui trūko vos penkių taškų, kad peržengtų A.Englisho 25 tūkstančių 613 taškų ribą.

Ją „Cleveland Cavaliers“ (20-9) lyderis peržengė pirmajame kėlinyje, kai pelnė du taškus su pražanga.

Dabar L.Jamesas vysis šešioliktoje vietoje esantį Keviną Garnettą, kurį aplenkti bus sunkiau, nes šis vis dar rungtyniauja. 15-oji ir 14-oji vietos priklauso irgi žaidžiantiems krepšininkams Pauliui Pierce'ui ir Timui Duncanui.

„Cavaliers“ sirgaliai džiaugėsi ne tik L.Jameso sėkme. Komanda išvykoje 101:97 (34:30, 26:24, 21:19, 20:24) pranoko „Phoenix Suns“ (12-21) komandą.

Rungtynės buvo itin įtemptos ir pergalę „Cavaliers“ šventė po Kyrie Irvingo tritaškio paskutinę atakos sekundę. Jis pataikė likus žaisti 21,9 sek. iki rungtynių pabaigos ir suteikė komandai pranašumą 99:95.

Likus žaisti 8 sekundes K.Irvingas dar pataikė du baudų metimus.

L.Jamesas mačą baigė su 14 taškų ir 7 rezultatyviais perdavimais.

K.Irvingas surinko 22 taškus.

„Suns“ komandoje 23 taškus pelnė nuo suolo pakilęs T.Warrenas.

Sužaidė žvėriškai

S.Curry prireikė vos trijų minučių, kad pelnytų 17 taškų, o „Golden State Warriors“ 122:103 (27:29, 31:32, 32:14, 32:28) nugalėjo „Sacramento Kings“ krepšininkus.

S.Curry iš viso pelnė 23 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 14 kamuolių. Klay Thompsonas pelnė 29 taškus, o Draymondas Greenas – 25.

Omri Casspi šiose rungtynėse surinko 36 taškus. Jis pataikė 9 tritaškius iš 12.