Dainius Adomaitis ir „Neptūnas“ kirto antausį Virginijui Šeškui

V.Šeškus su komanda pralaimėjo svarbias rungtynes, kovoje dėl trečiosios LKL turnyro lentelės vietos.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

2015-12-30 17:44, atnaujinta 2017-09-26 14:19

Dainius Adomaitis atkeršijo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams už pralaimėjimą spalio mėnesį. Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienį išvykoje atlaikė spaudimą ir stebėjo, kaip ketvirtajame kėlinyje nervinasi Virginijus Šeškus.

„Neptūnas“ 85:72 (22:26, 20:15, 21:16, 22:15) nugalėjo „Vytauto“ ekipą ir įsirašė itin svarbią pergalę, kovoje dėl trečiosios vietos.

Spalio 18 dieną „Neptūnas“ savo aikštėje 82:87 pralaimėjo V.Šeškaus komandai.

Ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo pirmaudamas 63:57 ir iškart praleido tritaškį, bet A.Butkevičius atsakė tuo pačiu – 66:60.

J.Grantas skirtumą padidino baudų metimais, o tada du taškus su bauda pataikė A.Šikšnius. Po dviejų su puse minutės žaidimo „Neptūnas“ jau pirmavo 71:60.

Kai M.Mažeika pataikė dvitaškį likus žaisti 7 minutes, svečiai pirmavo 73:60. Vadžias perėmę „Neptūno“ krepšininkai nedarė nedovanotinų klaidų ir galiausiai šventė pergalę.

„Neptūno“ komandą į priekį vedė A.Butkevičius, pelnęs 20 taškų. 15 taškų surinko D.Ewingas, o J.Grantas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Vytauto“ komandoje 17 taškų pelnė V.Dilys, o D.Šalenga surinko 14 taškų.

Klaipėdos komanda atkovojo 42 kamuolius ir 15 iš jų – puolime. „Vytauto“ ekipa sugriebė 27 kamuolius, o puolime – 7.

Kitose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai 91:78 (26:17, 20:23, 26:24, 19:14) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės ir itin svarbus pralaimėjimas, siekiant patekti į aštuonetuką.

„Lietkabeliui“ tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

„Lietkabelio“ komandoje po 18 taškų pelnė V.Vasylius (8 rez. perd.) ir S.Buterlevičius. 11 taškų pridėjo A.Valeika.

Pasvalio komandoje 19 taškų pelnė D.Low, o R.Moore'as pridėjo 18.

Du pralaimėjimus iš eilės patyrusi „Šiaulių“ komanda išvykoje po atkaklios kovos nutraukė šią seriją. „Šiauliai“ 73:68 (20:4, 20:21, 13:22, 20:21) nugalėjo autsaiderę Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

„Šiaulių“ komandoje C.Ayersas pelnė 21 tašką, o M.Scottas – 13. A.Lapeta šeimininkų komandoje surinko 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. T.Rinkūnas ir L.Lekavičius pelnė po 14 taškų.