J.Mačiulis pelnė 4 taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Real“ ir „Brose Baskets“ mačas.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Dec 30, 2015, 8:02 PM, atnaujinta Sep 26, 2017, 1:51 PM

Jonas Mačiulis negalėjo pasigirti geru žaidimu, tačiau su komanda pergalingai pradėjo Eurolygos „Top 16“ etapą. Kauno „Žalgirio“ – F – grupėje rungtyniaujantis Madrido „Real“ klubas trečiadienį išgyveno pragarą savo aikštėje, bet galiausiai 82:79 (13:19, 17:21, 27:20, 25:19) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkus.

Likus žaisti 2 minutes ir 49 sekundes J.Strelniekis baudų metimais išlygino rezultatą (70:70). Tuomet J.Mačiulis veržėsi ir taikliai pataikė abu baudų metimus – 72:70. Prie jo tritaškiu prisidėjo A.Nočioni – 75:70. Tačiau „Real“ persvara ištirpo ir likus žaisti 44 sekundes rezultatas buvo 77:77.

Tuomet S.Rodriguezas smeigė efektingą tritaškį ir „Real“ vėl buvo priekyje 80:77.

B.Wanamakeris baudų metimais skirtumą mažino iki 79:80. „Real“ paprašė pertraukėlės, o žaisti buvo likę 21 sekundę.

„Real“ pavyko sudeginti laiką iki 8 sekundžių, o tada A.Nočioni pataikė du baudų metimus. B.Wanamakeris dar metė tritaškį, bet buvo netaiklus.

J.Mačiulis pelnė 4 taškus (dvitaškiai: 1/3, tritaškiai: 0/4, baudų metimai: 2/2), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, padarė klaidą.

„Real“ komandoje 22 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko S.Rodriguezas. J.Carrollas pelnė 13 taškų.

Bambergo klube 17 taškų pelnė B.Wanamakeris.

Stambulo „Anadolu Efes“ komanda savo aikštėje E grupėje po itin atkaklios kovos, kurioje aistros virė ir per paskutinę minutę, 85:84 (25:23, 19:31, 17:18, 24:12) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus. Pergalę komandai lėmė dvitaškį pataikęs Dario Šaričius.

„Anadolu Efes“ komandoje 21 tašką pelnė B.Dunstonas. J.Grangeris ir J.Diebleris (7 rez. perd.) pelnė po 13 taškų.

Belgrado komandoje 22 taškus pelnė ir 12 kamuolių atkovojo M.Zirbesas. Q.Millerio sąskaitoje – 12 taškų.

Kitose E grupės rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ 89:75 (16:21, 34:20, 13:15, 26:19) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ krepšininkus.

„Lokomotiv“ komandoje itin ryškiai žaidė M.Delaney. Jis pelnė 31 tašką (dvitaškiai: 6/6, tritaškiai: 5/9, baudų metimai: 4/6), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 41 naudingumo balą. Ch.Singletonas pelnė 16 taškų.

„Cedevita“ komandoje 7 kamuolius atkovoje ir 14 taškų pelnė J.White'as.

Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai savo aikštėje 82:75 (28:18, 18:25, 16:15, 20:17) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Stambulo komandoje 16 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo E.Udohas, 15 taškų pridėjo L.Datome. „Panathinaikos“ komandoje po 14 taškų pelnė M.Raduljica ir J.Gistas.