Į starto penketą grįžęs Jonas Valančiūnas galynėjosi su lenku

Jonas Valančiūnas susigrąžino vietą starto penkete, bet vis tiek žaidė mažiau nei jį keitęs Bismackas Biyombo. Vis dėlto „Toronto Raptors“ (20-13) komandai tokia strategija leido įsirašyti dar vieną pergalę. „Raptors“ namuose 94:91 (28:27, 24:14, 25:24, 17:26) nugalėjo „Washington Wizards“ (14-16) krepšininkus.

J.Valančiūnas ir M.Gortatas 2015 metų balandžio 15 dieną.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo
Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

2015-12-31 05:23, atnaujinta 2017-09-26 13:35

Šiose rungtynėse J.Valančiūnas stumdėsi su Lenkijos krepšinio žvaigžde Marcinu Gortatu. Jis buvo išrinktas praėjusios savaitės geriausiu Rytų konferencijos žaidėju.

J.Valančiūnui tai buvo antrosios rungtynės, kai žaidė grįžęs po traumos, patirtos dar lapkričio 20 dieną. Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas žaidė 21 minutę ir pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 4/7), atkovojo 9 kamuolius (5 puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė, blokavo metimą.

Jo tiesioginis oponentas M.Gortatas pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius bei keturiskart prasižengė.

J.Valančiūnui patyrus traumą iškilęs B.Biyombo rungtyniavo 27 minutes ir pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 3/3, baudų metimai: 6/9), atkovojo 12 kamuolių (5 puolime), dukart prasižengė, blokavo du metimus ir padarė klaidą.

DeMaras DeRozanas prie pergalės prisidėjo 34 taškais. „Wizards“ komandoje Otto Porteris pelnė 20 taškų.