NBA fantastika: netikėtas „Warriors“ posūkis ir „Spurs“ tvirtovė

Kobe Bryantas pirmą kartą šį sezoną užfiksavo dvigubą dviženklį, „Golden State Warriors“ krepšininkai patyrė tai, ko nejautė senokai, „San Antonio Spurs“ toliau kala plieną ant savo tvirtovės vartų, o „Chicago Bulls“ pergalės siautulys užkrėtė tik po pataisyto metimo.

S.Curry prieš pat rungtynes patyrė traumą ir turėjo nuo suolo žiūrėti, kaip pralaimi jo komanda.<br>AP nuotr.
K.Bryantas užfiksavo dvigubą dviženklį.<br>AP nuotr.
J.Butleris (viduryje) džiaugiasi pergale su T.Gibsonu ir P.Gasoliu.<br>AP nuotr.
„Suns“ ir „Spurs“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

Dec 31, 2015, 5:59 AM, atnaujinta Sep 26, 2017, 1:35 PM

Lrytas.lt pristato naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusį NBA veiksmą.

Ir pergalė, ir skaičiai

K.Bryantas pelnė 15 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, kai paskutinį kartą šį sezoną susitiko „Boston Celtics“ (18-14) krepšininkus. „Los Angeles Lakers“ (6-27) komanda 112:104 (24:27, 34:29, 31:22, 23:26) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą.

Bostone su NBA atsisveikinantis K.Bryantas sulaukė skanduočių. Kai jis žaidė paskutinę minutę, arenoje aidėjo: „Kobe, Kobe!“

K.Bryantas per 33 minutes pataikė 3 dvitaškius iš 13, 2 tritaškius iš 5 ir 3 baudų metimus iš 5. Jis atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir padarė 4 klaidas.

„Lakers“ komandoje 24 taškus plenė J.Clarksonas, o L.Williamsas surinko 19 taškų.

„Celtics“ komandoje 24 taškus pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko A.Bradley. 20 taškų pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko E.Turneris.

Likus žaisti 6 minutes „Celtics“ atsiliko 11 taškų, bet tada spurtavo 9:0 ir priartėjo iki 98:100. Komandos stumdėsi ir po K.Bryanto tritaškio likus žaisti minutę ir 40 sekundžių „Lakers“ pirmavo 107:102.

Be lyderio pergalės nebuvo

Stephenas Curry dėl traumos nežaidė, o „Golden State Warriors“ (29-2) be savo lyderio nebuvo pajėgi iškovoti pergalę. „Warriors“ išvykoje 91:114 (21:27, 21:33, 26:27, 23:27) pralaimėjo „Dallas Mavericks“ (19-13) krepšininkams.

„Warriors“ komandai tai buvo vos antrasis pralaimėjimas šį sezoną. S.Curry dėl sužeistos kojos praleido savo pirmąsias rungtynes NBA. Jis nežais ir kitose rungtynėse su „Houston Rockets“.

Pralaimėjusi „Warriors“ ekipa vis tiek savo rankose laiko įrėmintą diplomą, ant kurio užrašyta – „Geriausias sezono startas NBA istorijoje“.

Pralaimėjimas 23 taškų skirtumu „Warriors“ komandai buvo didžiausias nuo 2013 metų, kai ekipa „Rockets“ ekipai nusileido 31 taško skirtumu.

„Warriors“ komandoje nuo suolo pakilęs I.Clarkas pelnė 21 tašką. Po 12 taškų pridėjo A.Iguodala ir M.Speightsas.

„Mavericks“ komandoje J.J.Barea pelnė 23 taškus, o D.Nowitzki surinko 18 taškų bei atkovojo 8 kamuolius.

Namuose – neįveikiami

LaMarcusas Aldridge'as pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir galiausiai džiaugėsi „San Antonio Spurs“ (28-6) pergale 112:79 (32:12, 29:21, 23:23, 28:23) prieš „Phoenix Suns“ (12-22) krepšininkus.

„Spurs“ komandai tai buvo 19-oji pergalė namuose iš eilės šį sezoną. Jeigu skaičiuosime ir praėjusį sezoną, „Spurs“ namuose iškovojo 28-ąją pergalę iš eilės.

„Spurs“ 19-oji pergalė namuose iš eilės NBA istorijoje yra trečiasis pagal gerumą rezultatas Vakarų konferencijoje. 1986 metais „Houston Rockets“ iškovojo 20 pergalių iš eilės, o „Portland Trail Blazers“ 1978 metais laimėjo 26 namų mačus iš eilės.

T.Duncanas dėl traumos negalėjo padėti komandai, tačiau „Spurs“ ir be jo vertėsi puikiai.

Kawhi Leonardas pridėjo 19 taškų.

„Suns“ komandoje po 11 taškų pelnė B.Knightas, T.Chandleris (10 atk. kam.) ir T.Warrenas.

Po pragaro – pergalės džiaugsmas

Jimmy Butleris likus žaisti 1,2 sekundės pelnė du taškus ir „Chicago Bulls“ (18-12) per pratęsimą 102:100 (21:21, 29:19, 16:22, 25:29, 11:9) nugalėjo „Indiana Pacers“ (18-13) krepšininkus, nors ekipai padėti negalėjo Derrickas Rose'as.

J.Butleris pelnė 28 taškus, o Aaronas Brooksas prie pergalės prisidėjo 29 taškais. „Bulls“ komandos atsarginis suolelis surinko 52 taškus ir privertė svečius mėtyti 38,1 procento taiklumu.

Pau Gasolis prie pergalės pridėjo 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

D.Rose'as valandą prieš rungtynes patyrė pakinklinės sausgyslės traumą.

J.Butleris rungtynių pabaigoje taisė P.Gasolio metimą, o tada gynėsi prieš Paulą Goergą, galiausiai švęsdamas pergalę.

„Pacers“ komandoje George'as Hillas pelnė 20 taškų ir atkovojo 7 Kamuolius, o P.George'as pridėjo 19 taškų.

Ekipai negalėjo padėti C.J.Milesas ir Jordanas Hillas.