„Vytautas“ nesėkmių seriją LKL nutraukė įveikdamas „Nevėžį“

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai išsuko iš nesėkmių ruožo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ 78:61 (19:13, 25:13, 16:19, 18:16).

„Vytautas“ buvo suklupęs penkis kartus iš eilės.<br>M.Kulbio nuotr.

lkl.lt

Jan 3, 2016, 4:59 PM, atnaujinta Jun 12, 2017, 12:25 AM

Serija. „Vytautas“ iki rungtynių Kėdainiuose buvo pralaimėjęs penkis susitikimus paeiliui.

Spurtas. Antrojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ net penkias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Svečiai spurtavo 14:0 ir atitrūko 33:16.

Debiutas. Virginijaus Šeškaus sūnus Edvinas Šeškus debiutavo Prienų-Birštono „Vytauto“ klube. Tiesa, gruodžio pabaigoje prie „Vytauto“ klubo prisijungęs gynėjas pirmųjų taškų „Tete-a-Tete Casino-LKL“ šį sezoną dar nepelnė. Per pusantros minutės Kėdainiuose jis nepasižymėjo.

Statistika. „Vytautas“: Vilmantas Dilys čč, Vytautas Šulskis 20 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas 11, Dainius Šalenga 9.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus ir Grantas Johnsonas po 12, Darius Gvezdauskas ir Ernestas Ežerskis po 9.