Turkijoje – įspūdingas pergalingas metimas iš aikštės vidurio

B.Bogdanovičius išplėšė pergalę.<br>AFP/“Scanpix“ nuotr.

2016-01-04 20:44, atnaujinta 2017-06-11 22:30

Bogdanas Bogdanovičius tapo vakaro didvyriu Turkijoje – Stambulo „Fenerbahce“ klubo gynėjas pataikė iš aikštės vidurio ir taip išplėšė pergalę savo ekipai.

„Fenerbahce“ 74:76 atsiliko mače su vienu lygos autsaideriu – „Yesil Giresun“ klubu.

Stambulo komandai išsigelbėti buvo likusios tris sekundes, tačiau nebeturėjo minutės pertraukėlės. Per aikštę kamuolį persivaręs B.Bogdanovičius smeigė tolimą metimą per varžovo rankas, kamuolys perskrodė tinklelį, ir „Fenerbahce“ triumfavo 77:76.

Tai buvo devintoji Stambulo komandos pergalė per trylika rungtynių. „Yesil Giresun“ savo sąskaitoje turi keturias pergales.

„Yesil Giresun“ gretose žaidžia ir lietuvis Deividas Dulkys – jis pelnė 20 taškų (1/1 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.). Už jį daugiau taškų pelnė tik Quintonas Hosley, surinkęs 22.

Nugalėtojų gretose B.Bogdanovičius surinko 17 taškų, 14 pridėjo Ekpe Udohas.