„Lokomotiv“ Eurolygoje išplėšė pergalę

„Lokomotiv“ sugebėjo išsikapstyti iš pralaimėjimo liūno.<br>P.Mantauto nuotr.

lrytas.lt ir krepsinis.net inf.

2016-01-08 22:22, atnaujinta 2017-06-11 14:48

Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės rungtynėse rusų Krasnodaro „Lokomotiv“ (2/0) penktadienį namuose 78:77 (13:21, 24:22, 16:16, 25:18) išplėšė pergalę prieš turkų Stambulo „Anadolu Efes“ (1/1).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Anadolu Efes“, po 15-ojo Derricko Browno taško, turėjo 9 taškų persvarą – 64:55. Tuomet „Lokomotiv“ spurtavo 7:0 ir ėmė varžovams kvėpuoti į nugaras – 62:64.

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, Dontaye Draperis dviem baudų metimais išvedė Krasnodaro krepšininkus į priekį (75:73).

Netrukus „Anadolu Efes“ atakų organizatorius Thomasas Heurtelis lygino rezultatą – 75:75. Likus 16 sekundžių, D.Draperis prametė abu baudų metimus ir paliko „Anadolu Efes“ šansą išplėšti pergalę (78:77).

Juo pasinaudoti galėjo buvęs „Lokomotiv“ legionierius Derrickas Brownas, tačiau pastarojo lemiamas tolimas šūvis skriejo pro šalį ir Krasnodaro krepšininkai triumfavo – 78:77.

„Lokomotiv“: M.Delaney 25 (4/7 trit., 9/10 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), A.Randolphas 16 (9 atk. kam.), V.Claveras 12 (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Th.Heurtelis 16 (6 rez. perd., 21 naud. bal.), D.Brownas 15 (11 atk. kam., 25 naud. bal.), C.Osmanas 11 (8 atk. kam.), J.Grangeris 9.