NBA: Donatas Motiejūnas nežaidė, Pau Gasolis siautėjo

Donatas Motiejūnas ir toliau nežaidė dėl nugaros skausmų, tad iš šalies stebėjo, kaip „Houston Rockets“ komanda savo aikštėje 103:94 (22:25, 17:19, 33:22, 31:28) laimi prieš „Utah Jazz“ ekipą.

„Rockets“ ir „Jazz“ rungtynės.<br>AP nuotr.
P.Gasolis (dešinėje) ginasi prieš K.Olynyką.<br>AP nuotr.
„Lakers“ ir „Kings“ rungtynės.<br>AP nuotr.
K.Bryantas per „Lakers“ komandos pristatymą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jan 8, 2016, 6:21 AM, atnaujinta Jun 11, 2017, 4:10 PM

Tai buvo antroji „Rockets“ pergalė prieš „Jazz“ komandą per keturias dienas. Išvykoje Hjustono ekipa varžovus nugalėjo 93:91. Tuomet Jamesas Hardenas pelnė 30 taškų.

Šįkart J.Hardenas prie pergalės prisidėjo 33 taškais.

„Rockets“ ekipai padėti negalėjo Dwightas Howardas. Aukštaūgis irgi jaučia nugaros skausmus.

„Rockets“ krepšininkai „Jazz“ ekipą nugalėjo jau 10-ąjį kartą per 12 rungtynių.

Hjustono ekipa taip pat žaidė be Ty Lawsono. Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius buvo nušalintas, nes liepą vairavo išgėręs.

„Jazz“ komandoje Gordonas Haywardas pelnė 15 taškų.

Ispanas pasirodė puikiai

Pau Gasolis pademonstravo aukšto lygio žaidimą. „Associated Press“ jį apibūdino taip: „Pateikė tokį pasirodymą, kurį įvertintų ir geriausi tenorai.“

Ispanijos galiūnas pelnė 17 taškų, atkovojo 18 kamuolių, o „Chicago Bulls“ 101:92 (21:17, 27:20, 26:16, 27:29) nugalėjo „Boston Celtics“ krepšininkus. Tai buvo šeštoji iš eilės „Bulls“ pergalė.

„Kai mūsų pagrindiniai žaidėjai kovoja aukščiausiu lygiu, esame labai gera komanda“, – po mačo sakė P.Gasolis.

Derrickas Rose'as prie pergalės pridėjo 18 taškų, o Jimmy Butleris pelnė 19 bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Celtics“ komandoje 17 taškų pelnė Jae Crowderis, o Kelly Olynykas pelnė 16 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

„Celtics“ pataikė vos penkis tritaškius iš 25.

Krito „Karalių“ tvirtovėje

Kobe Bryantas sulaukė daugybės ovacijų, kai pasirodė „Sacramento Kings“ namų arenoje. Ir jeigu NBA žvaigždė bei „Los Angeles Lakers“ ikona, nutarusi po sezono kabinti batelius ant vinies, buvo užmiršusi dramatiškų pabaigų skonį, tai galėjo jį pajusti vėl.

Tačiau finišas K.Bryantui malonus nebuvo.

„Lakers“ 115:118 (21:38, 27:31, 38:33, 29:16) pralaimėjo „Kings“ krepšininkams.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 minutes „Kings“ pirmavo 108:102, bet ir taip nedidelis pranašumas sumenko. J.Randle'as pataikė du baudų metimus, o po varžovo klaidos tritaškį pataikė D.Russellas.

„Lakers“ varžovus prisivijo 107:108 ir likus žaisti beveik 4 minutes persvėrė rezultatą iki 109:108.Komandos ėmė stumdytis dėl menkiausio pranašumo. Kai D.Cousinsas pataikė vieną iš dviejų baudos metimų likus žaisti pusantros minutės, „Kings“ atsiliko 14:15.

Likus žaisti 22 sekundes R.Rondo pataikė dvitaškį ir „Kings“ jau pirmavo 116:115. „

Lakers“ komanda klydo ir likus žaisti 7 sekundes D.Cousinsas pataikė du baudų metimus.

„Kings“ pirmavo 118:115 ir galiausiai šventė pergalę.

K.Bryantas šįkart žaidė ilgai. Per 31 minutę jis pelnė 28 taškus (dvitaškiai: 8/12, tritaškiai: 2/6, baudų metimai: 6/8), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė keturias klaidas, blokavo metimą.

D'Angelo Russellas pelnė 27 taškus.

„Kings“ komandoje 29 taškus pelnė, 10 kamuolių atkovojo ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko DeMarcusas Cousinsas.