NBA: „Spurs“ namų sienos liūdino Lebroną Jamesą

„Spurs“ ir „Cavaliers“ rungtynės.<br>AP nuotr.
„Lakers“ ir „Warriors“ mačas.<br>AP nuotr.
S.Curry ir K.Bryantas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Jan 15, 2016, 6:57 AM, atnaujinta Jun 11, 2017, 2:43 AM

Golden State Warriors“ ir vėl parodė, kad pralaimėjimas Denveryje – trumpai trukęs nesklandumas, o „San Antonio Spurs“ užtikrintai tęsia savo tvirtovės gynybą. „Bulius“ Jimmy Butleris surengė šou Filadelfijoje, nors daugiausia akių buvo nukrypę į NBA galiūnų dvikovą.

Lrytas.lt pristato naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusį NBA veiksmą.

Galiūnų dvikova

„San Antonio Spurs“ komandos aikštėje susitiko du realūs pretendentai į NBA čempionų žiedus. Aukšto lygio gynyba garsėjanti „Spurs“ stojo prieš „Cleveland Cavaliers“ ekipą ir šventė pergalę 99:95 (20:32, 24:18, 28:23, 27:22).

„Spurs“ krepšininkai šį sezoną išlieka namuose nepatyrę pralaimėjimų, o pergalę kalė 24 taškus pelnęs Tony Parkeris ir 20 taškų surinkęs bei 10 kamuolių atkovojęs Kawhi Leonardas.

Tai buvo dešimtoji „Spurs“ pergalė iš eilės.

Šį sezoną „Spurs“ namuose laimėjo jau 23-ąjį mačą. Jeigu skaičiuosime ir praėjusį sezoną, pergalių serija namuose tęsiasi iki 32 rungtynių.

Paskutinį kartą „Spurs“ namuose pralaimėjo būtent „Cavaliers“ komandai. Tai nutiko praėjusių metų kovo 12 dieną, kai Kyrie Irvingas pelnė 57 taškus ir per pratęsimą „Spurs“ krito 125:128.

Šįkart K.Irvingas surinko 16 taškų. L.Jamesas pelnė 22.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą 13:2, o jį inicijavo Davidas Westas, Danny Greenas ir Patty Millsas. Po jo „Spurs“ pirmavo 85:75.

Surengė šou

J.Butleris pelnė daugiausia taškų savo karjeroje (53), o „Chicago Bulls“ sunkiai, bet išnaudojo palankią progą nutraukti trijų pralaimėjimų iš eilės seriją. „Bulls“ išvykoje per pratęsimą 115:111 (22:34, 24:28, 31:17, 27:25, 11:7) nugalėjo absoliučią lygos autsaiderę „Philadelphia 76ers“ komandą.

E'Twaunas Moore'as septynis iš savo keturiolikos taškų pelnė būtent per pratęsimą. „Bulls“ žaidė be savo žvaigždės Derricko Rose'o, kuris jaučia kelio skausmus. Treneris leido pailsėti starto sudėties vidurio puolėjui Pau Gasoliui.

J.Butleris tapo pirmuoju „Bulls“ žaidėju, pelniusiu bent 50 taškų, nuo Jamalo Crawfordo reido 2004-aisiais.

„Warriors“ ir vėl laimėjo

Kobe Bryantas tikrai norėjo savo atsisveikinimo turą pažymėti pergale prieš „Golden State Warriors“, bet „Kariai“ neturėjo laiko linksminti „Los Angeles Lakers“ ikoną. „Warriors“ 116:98 (24:23, 28:26, 34:23, 30:26) nugalėjo šeimininkus.

„Warriors“ komandai tai buvo 37-oji namų pergalė ir ji leido pasiekti trečią pagal ilgį seriją NBA istorijoje.

Vos tris pralaimėjimus šį sezoną patyrusią „Warriors“ ekipą į priekį vedė Stephenas Curry, pelnęs 26 taškus. 17 taškų prie pergalės pridėjo nuo suolo kilęs Shaunas Livingstonas.

K.Bryantas per beveik 28 minutes pelnė 8 taškus. Jis mėtė tragiškai – pataikė 4 dvitaškius iš 11, prametė 4 tritaškius. Jis atkovojo 6 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, dukart suklydo.

22 taškus pelnė Jordanas Clarksonas, o Louisas Williamsas surinko 21 tašką.