NBA veiksmas: blokų karuselė, šiurpi trauma ir R. Westbrookas

H.Whiteside'as (kairėje) blokavo 11 metimų.<br>AP nuotr.
J.Noah (kairėje) antrajame kėlinyje patyrė traumą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jan 16, 2016, 7:12 AM, atnaujinta Jun 11, 2017, 12:51 AM

Jimmy Butleriui nepavyko pakartoti gražaus tritaškio, blokus į kairę ir į dešinę dalijo Hassanas Whiteside'as, o Russellas Westbrookas davė pamokų svečiams iš Minesotos. Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA buvo sužaisti 9 mačai.

Lrytas.lt pristato įdomiausius kampus.

Trigubas dviženklis

R.Westbrookas po vieno iš nemaloniausių savo sezono pasirodymų pateikė staigmeną ir sužaidė efektyviausiai. „Oklahoma City Thunder“ gynėjas užfiksavo 23-iąjį trigubą dviženklį savo karjeroje, o „Thunder“ namuose 113:93 (31:17, 26:26, 25:22, 31:28) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“ komandą.

R.Westbrookas mačą baigė su dvylika taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyviausių perdavimų. Trigubą dviženklį šį sezoną jis užfiksavo jau ketvirtąją kartą.

Kevinas Durantas pelnė 21 tašką, o Dionas Waitersas – 20.

„Timberwolves“ komandoje Andrew Wigginsas pelnė 25 taškus, o Shabazzas Muhammadas – 15.

Šiurpi trauma

Dallas Mavericks“ pasinaudojo varžovų sutrikimu, trečiajame kėlinyje spurtavo 15:2 ir galiausiai šventė pergalę. „Mavericks“ po rimtos kovos ketvirtajame kėlinyje išvykoje 83:77 (18:22, 18:24, 23:15, 24:16) nugalėjo „Chicago Bulls“ ekipą.

„Mavericks“ į priekį vedė Dirkas Nowitzki, pelnęs 21 tašką. Likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių jis pataikė tritaškį, kuris Dalaso klubui leido pirmauti 79:72. J.Butleris per dvylika paskutinių sekundžių nepataikė 2 tritaškių iš eilės.

Aikštėje buvo ir Derrickas Rose'as, kuris „Bulls“ ekipai anksčiau padėti negalėjo dėl kelio skausmų. D.Rose'as pelnė 18 taškų, o Pau Gasolis – 17.

Skaudžią traumą patyrė Joakimas Noah. Jis antrajame kėlinyje paliko aikštę, kai išniro kairysis petys.

„Mavericks“ komandoje 18 taškų pelnė Deronas Williamsas.

Stovėjo it siena

H.Whiteside'as užfiksavo trigubą dviženklį, o „Miami Heat“ išvykoje 98:95 (20:31, 26:31, 30:16, 22:17) nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus.

H.Whiteside'as šiose rungtynėse pelnė 19 taškų, atkovojo 17 kamuolių ir blokavo 11 varžovų metimų.

Tiesa, rungtynėse įtampos netrūko. Dar likus žaisti 55 sekundes Chrisas Boshas dvitaškiu persvėrė rezultatą į savo komandos pusę – 97:95.

Jis iš viso pelnė 24 taškus. Tyleris Johnsonas pelnė 15.

„Heat“ pirmą kartą šį sezoną nežaidė be traumą patyrusio Dwyane'o Wade'o.