„Warriors“ krito Detroite ir nepakartojo NBA pusiaujo rekordo

Buvęs „Pistons“ krepšininkas Benas Wallace'as buvo pagerbtas per rungtynių pertrauką.<br>AP nuotr.
„Detroit Pistons“ krepšininkai palaužė NBA čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jan 17, 2016, 8:08 AM, atnaujinta Jun 10, 2017, 11:12 PM

Golden State Warriors“ krepšininkai netikėtai ėmė strigti.

NBA čempionato lyderiai šeštadienį išvykoje 95:113 pralaimėjo „Detroit Pistons“ komandai – tai buvo antrasis „Warriors“ pralaimėjimas per tris pastaruosius mačus.

„Warriors“ (37 pergalės ir 4 pralaimėjimai) pritrūko vienos pergalės iki geriausio starto skaičiuojant pirmąją NBA reguliariojo sezono pusę.

1971-1972 m. „Los Angeles Lakers“ ir 1995-1996 m. „Chicago Bulls“ iš pirmųjų 41 rungtynių laimėjo po 38.

Nors Stephenas Curry šeštadienį pelnė 38 taškus, „Pistons“ turėjo savo lyderį – Kentavious Caldwellas-Pope'as ne tik gynėsi prieš „Warriors“ žvaigždę, bet ir pats pelnė 20 taškų, kaip ir Reggei Jacksonas. Andre Drummondas nugalėtojams pridėjo 14 taškų ir 21 atkovotą kamuolį.

Per šio mačo pertrauką Detroito arenos palubėse buvo pakabinti Beno Wallace'o 3-iuoju numeriu pažymėti marškinėliai.

„Memphis Grizzlies“ namie 103:95 įveikė „New York Knick“ komandą.

„Grizzlies“ puolėjas Mattas Barnesas ir „New York Knicks“ treneris Derekas Fisheris šįkart išvengė incidentų, skirtingai nei spalį, kai Memfio komandos krepšininkas užpuolė trenerį ir buvo diskvalifikuotas dvejoms rungtynėms.

M.Barnesas pelnė 2 taškus per 26 min. Net 37 taškus nugalėtojams pelnė ispanas Marcas Gasolis.

Latvis Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias Niujorko ekipoje – 17 taškų.

Šeštadienio NBA rungtynių rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Milwaukee Bucks“ 92:105 (29:19, 19:33, 23:32, 21:21).

„Atlanta Hawks“ – „Brooklyn Nets“ 114:86 (27:23, 28:25, 29:20, 30:18).

„Washington Wizards“ – „Boston Celtics“ 117:119 (31:24, 30:30, 25:29, 31:36).

„Detroit Pistons“ – „Golden State Warriors“ 113:95 (27:30, 28:19, 20:25, 28:21).

„Philadelphia 76ers“ – „Portland Trail Blazers“ 114:89 (29:17, 39:26, 22:19, 24:27).

„Memphis Grizzlies“ – „New York Knicks“ 103:95 (28:31, 24:23, 21:19, 30:22).

„Utah Jazz“ – „Los Angeles Lakers“ 109:82 (32:18, 28:18, 29:23, 20:23).

„Los Angeles Clippers“ – „Sacramento Kings“ 103:110 (30:30, 30:34, 19:18, 24:28).

„Golden State Warriors“ krepšininkai netikėtai ėmė strigti.