Eurolyga: „Lokomotiv“ pergalė ir smūgis CSKA

M.Delaney pelnė 14 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

lrytas.lt ir krepsinis.net

2016-01-21 19:50, atnaujinta 2017-06-10 12:47

Ketvirtasis Eurolygos „Top-16“ etapo turas prasidėjo atkakliomis E grupės komandų kautynėmis. Rusijoje Krasnodaro „Lokomotiv“ po įtemptos kovos 76:67 (22:22, 16:17, 15:12, 23:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ klubą ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Atėnų klubui tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo rusai, neleidę graikams pelnyti taškų pirmas tris minutes, o patys įmetę 12.

Tačiau tada „Panathinaikos“ pabudo, surengė savo spurtą 14:2 ir išlygino mačo eigą. Įpusėjus antram kėliniui Atėnų komanda jau pati pirmavo 36:24, tačiau persvaros neišlaikė – „Lokomotiv“ iki kėlinio pabaigos atsilikimą panaikino – 38:39.

Antroje rungtynių pusėje komandos jau žaidė taškas į tašką. Likus žaisti tris minutes rezultatas dar buvo lygus 64:64, tačiau tada tris tritaškius pataikė Dontaye Draperis, vieną pridėjo Malcolmas Delaney ir graikai kapituliavo – „Lokomotiv“ laimėjo 76:67.

„Lokomotiv“: D.Draperis 20, M.Delaney 14, A.Randolphas 11.

„Panathinaikos“: J.Feldeine'as 13, V.Jankovičius ir A.Fotsis po 12, M.Raduljica 11.

CSKA suklupo

Skambią pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje į savo sąskaitą įsirašė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2/2) krepšininkai.

Ispanijos ekipa namuose po atkaklios kovos 81:71 (18:10, 16:24, 23:20, 24:17) palaužė Maskvos CSKA (2/2) klubo pasipriešinimą.

Likus dviem minutėm, Cory Higginsas tolimu metu išvedė svečius į priekį, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė Ioannis Bourousis, maža to, dvitaškį pridėjo Adamas Hanga ir šių rungtynių likimas buvo praktiškai nulemtas.

Maskviečiai įstrigo varžovų gynyboje, o viską vainikavo diskvalifikacinė Milošo Teodosičiaus pražanga, kuri leido šeimininkams susikrauti dviženklę persvarą.

„Laboral Kutxa“: I.Bourousis 19 (9/10 baudų metimai, 13 atk. kam., 30 naud. bal.), F.Causeuras 15 (5/8 tritaškiai), D.Adamsas 13 (6 rez. perd.), T.Shengelia 11 (6 atk. kam.), A.Hanga 10.

CSKA: M.Teodosičius 18 (2/8 tritaškiai, 7 rez. perd.), K.Hinesas 11 (11 atk. kam.), C.Higginsas ir V.Fridzonas po 10.