„Unicaja“ krito, o Mindaugas Kuzminskas pranyko Belgrado pragare

M.Kuzminskui Belgrade mačas susiklostė tragiškai.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-01-22 21:52, atnaujinta 2017-06-10 10:46

Mindaugas Kuzminskas klydo dažniau, nei pelnė taškus, o Malagos „Unicaja“ patyrė antrąją nesėkmę Eurolygos „Top-16“ etape. Ketvirtojo turo mačą Joano Plazos auklėtiniai 73:87 (14:21, 17:20, 22:19, 20:27) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai, kurią triukšmingai palaikė beveik 7 tūkstančiai aistruolių.

Po šio mačo abi ekipos E grupėje turi po dvi pergales.

26-erių M.Kuzminskas žaidė 17 minučių ir pelnė 6 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo tris kamuolius, bet suklydo septynis kartus.

Serbai sėkmingiau pradėjo mačą, kai įpusėjus pirmam kėliniui kiek atitrūko – kol M.Kuzminskas švaistė metimus ir dalino kamuolius – 21:14.

„Crvena Zvezda“ antrą kėlinį pradėjo dar viena gera atkarpa ir susikrovė dviženklę persvarą – 31:19.

Visą antrą kėlinį M.Kuzminskas praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, o serbai išlaikė persvarą 41:31.

„Unicaja“ bandė kabintis varžovams į atlapus ir skirtumą buvo sumažinę iki penkių taškų, tačiau lietuvis klydo keturis kartus.

Tuo naudojosi „Crvena Zvezda“, išlaikiusi saugų atstumą. Likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos lietuvis atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolo, nuo kurio daugiau nepakilo.

Prasidėjus lemiam kėliniui „Unicaja“ priartėjo iki trijų taškų (57:60), bet serbai atsakė sėkmingu žaidimu, J.Plaza buvo nubaustas technine pražanga ir Belgrado komanda jau pirmavo 68:57.

Kad ir kaip stengėsi ispanai, Marko Simonovičius tritaškiais žudė jų viltis.

„Crvena Zvezda“: S.Jovičius ir M.Guduričius po 13, M.Simonovičius 12, M.Zirbesas 10.

„Unicaja“: J.Smithas 11, N.Nedovičius ir W.Thomas po 9.