Kristapas Porzingis žaidė naudingai, tačiau „Knicks“ pralaimėjo

Trečiame kėlinyje atitrūkę „Hornets“ krepšininkai įveikė „Knicks“<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jan 24, 2016, 5:41 AM, atnaujinta Jun 10, 2017, 9:08 AM

Latvijos krepšinio talentas Kristapas Porzingis rezultatyvumu nusileido tik Derrickui Williamsui, tačiau jo naudingo žaidimo „New York Knicks“ ekipai buvo maža. Šarlotėje vykusiame susitikime „Knicks“ 84:97 (22:20, 21:25, 13:32, 28:20) nusileido vietos „Hornets“ krepšininkams.

Rungtynių pradžioje tempą diktavo „Knicks“ – per pusę pirmo ketvirčio į savą krepšį jie praleido vos keturis taškus bei buvo priekyje 12:4. Vis tik septynis taškus per trijų minučių atkarpą pelnęs Jeremy Linas padėjo pavyti varžovus: kėlinį „Hornets“ baigė turėdami dviejų taškų deficitą

Antrame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką: po taiklaus Franko Kaminskio baudos metimo „Hornets“ pagaliau išsiveržė į priekį (33:32) ir nuo tada pirmaujanti ekipa pasikeitė dar keturis kartus. Didžiąją pertrauką krepšininkai pasitiko švieslentėje degant dviejų taškų „Hornets“ pranašumui – 45:43.

Nors trečio kėlinio pradžia „Knicks“ nieko blogo nežadėjo, ketvirčio viduryje J.Linas bei PJ Hairstonas iniciavo „Hornets“ spurtą – atkarpą Šarlotės ekipa laimėjo net 16:2. Per kėlinį Niujorko krepšininkai sukrapštė vos 13 taškų bei ketvirtą kėlinį pasitiko atsilikdami 56:77.

Lemiamą rungtynių ketvirtį „Knicks“ pradėjo pelnydami devynis taškus be atsako, tačiau visas viltis greitai nugesino Kemba Walkeris. „Hornets“ iškovojo pergalę 97:84.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė J.Linas bei K.Walkeris – po 26. Dviženklį taškų skaičių pavyko surinkti ir P.Hairstonui – 20. „Knicks“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė D.Williamsas (19 tšk.) bei K.Porzingis (13 tšk.). Beveik 30 minučių žaidęs latvis pataikė du dvitaškius iš keturių, du tritaškius iš penkių, realizavo tris baudas iš keturių bei atkovojo keturis kamuolius.

Pirmą sezoną NBA žaidžiančio K.Porzingio vidurkiai kiek geresni – 14 tšk. bei 7,8 atkovoto kamuolio. Rytų konferencijoje abi ekipos žengia greta: „Knicks“ užima 10 vietą (22 pergalės ir 24 pralaimėjimai), o „Hornets“ – 11-ą (21/23).