Niujorke – K. Duranto šou ir Kristapo Porzingio sezono skrydis

Kevinas Durantas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą ir atvedė „Oklahoma City Thunder“ (34 pergalės/13 pralaimėjimų) į pergalę Niujorke prieš vietos „Knicks“ (22/25). „Thunder“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo – 128:122 (38:34, 23:29, 27:28, 25:22, 15:9).

K.Durantas pelnė 44 taškus.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Jan 27, 2016, 6:01 AM, atnaujinta Jun 10, 2017, 3:29 AM

K.Durantas prieš šį mačą gyrė latvį Kristapą Porzingį, žavėjosi Niujorku, tačiau gailestingas krepšinio Meka vadinamoje „Madison Square Garden“ arenoje nebuvo.

Puolėjas per 43 minutes pelnė 44 taškus (8/19 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 16/18 baudos metimai), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Viso mačo metu vyko labai atkakli kova – komandas skyrė keli taškai, o pirmaujanti ekipa keitėsi nuolat.

Nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, tačiau „Knicks“ ketvirtame kėlinyje sužaidus beveik tris minutes sugebėjo atitrūkti – 99:88.

Tada K.Durantas pataikė du tolimus metimus, pelnė 11 taškų iš eilės ir „Thunder“ jau buvo priekyje 109:106.

Prasidėjus paskutinei minutei „Knicks“ ir vėl atgavo iniciatyvą – 113:109, bet pataikė Serge'as Ibaka, o likus žaisti šešiolikai sekundžių rezultatą išlygino K.Durantas.

Pratęsime nuo pirmos minutės geresni jau buvo Oklahomos krepšininkai. Jiems Russellas Westbrookas pridėjo 30 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir 8 atkovotus kamuolius. S.Ibakos sąskaitoje – 12 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Dvidešimtmetis 221 cm ūgio K.Porzingis „Knicks“ klubui per 30 minučių surinko 15 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos metimai) ir atkovojo penkis kamuolius, bet išnaudojo pražangų limitą – taisykles pažeidė šešis kartus.