Net ir iššvaistę 20 taškų persvarą „Raptors“ žaidėjai laimėjo

„Raptors“ iššvaistė pranašumą, tačiau laimėjo prieš „Pistons“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Jan 31, 2016, 7:14 AM, atnaujinta Jun 9, 2017, 5:50 PM

Nuo pat NBA mačo pradžios iki finalinės sirenos pirmavusi „Toronto Raptors“ (32/15) komanda vis dėlto pratęsė savo rekordinę pergalių seriją jau iki 11 laimėjimų. Nuo 2002 metų tokio sėkmingo žaidimo neturėjusi Kanados ekipa, kuriai atstovauja Jonas Valančiūnas, šeštadienį namuose 111:107 (26:17, 29:30, 26:25, 30:35) nugalėjo „Detroit Pistons“ (25/23) klubą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Raptors“ turėjo 20 taškų persvarą – 98:78. Tačiau vos per šešias minutes šeimininkai leido varžovams jį sumažinti iki 4 taškų. Tačiau daugiau intrigos sukurti šeimininkai neleido.

Lietuvos rinktinės žaidėjas Jonas Valančiūnas, kuris šį kartą stojo prieš labai rimtą oponentą – Andre Drummondą, per 27 minutes įmetė 8 taškus (2/4 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

„Tu gali laimėti 11 rungtynių iš eilės, tačiau taip pat gali turėti ir aštuonių pralaimėjimų seriją, jeigu žaisi su tokia koncentracija kaip mes ketvirtajame kėlinyje. Taip negalima žaisti ir taip negalima iššvaistyti turėtą pranašumą. Tikiuosi, kad iš to mes pasimokysime ir judėsime toliau. Mums šiandien pasisekė, nes turėjome didelę persvarą, kuri leido laimėti net ir įkritus į duobę“, – pykęs sakė „Raptors“ treneris Dwane‘as Casey.

„Pistons“ vidurio puolėjas Andre Drummondas pirmoje rungtynių dalyje gavo vieną pražangą, antroje surinko penkias ir ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo palikti aikštelę. Detroito „Centras“ pataikė 1 baudos metimą iš 9.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 29 (10/20 dvit., 0/1 trit., 9/10 baud., 4 rez. perd.), Cory Josephas 16, Kyle‘as Lowry 18 (8 atk. kam.), Bismackas Biyombo 12 (13 atk. kam.), Jamesas Johnsonas 11, Luisas Scola 10.

„Pistons“: Brandonas Jenningsas 22 (2/3 dvit., 5/11 trit., 3/5 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 15, Marcusas Morrisas ir Reggie Jacksonas po 13, Stanley Johnsonas 12, Aronas Baynesas ir Andre Drummondas (12 atk. kam.) po 11.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Raptors“ – „Detroit Pistons“ 111:107 (26:17, 29:30, 26:25, 30:35),

„Houston Rockets“ – „Washington Wizards“ 122:123 (32:28, 30:31, 26:31, 34:33),

„Philadelphia 76ers“ – „Golden State Warriors“ 105:108 (28:34, 26:39, 18:18, 33:17),

„Indiana Pacers“ – „Denver Nuggets“ 109:105, po pratęsimo (35:27, 24:24, 21:32, 19:16; 10:6),

„New Orleans Pelicans“ – „Brooklyn Nets“ 105:103 (16:22, 28:29, 27:15, 34:37),

„Memphis Grizzlies“ – „Sacramento Kings“ 121:117 (36:22, 29:29, 27:26, 29:40),

„Cleveland Cavaliers“ – „San Antonio Spurs“ 117:103 (37:30, 29:19, 26:27, 25:27).